Відомий закарпатський автор розповів про підлість і зраду

[Total: 0    Average: 0/5]

 «Донос» – нова книжка ужгородського письменника Олександра Гавроша.

Роман, що з’явився у «Видавничому центрі «Академія» – про розгром славнозвісного Кирило-Мефодіївського братства. Він про психологію людської підступності й зради, підлість, яка невідворотно вплинула на життя всіх учасників товариства.

У центрі розповіді – не Шевченко, як може здатися на перший погляд, а Олексій Петров – донощик, який нічого не знає про гідність і честь. Другокурсник ще мало чого бачив у житті, його точить заздрість, спровокована нерозділеною закоханістю і своїм матеріальним становищем. Перебуваючи в середовищі людей, які на той час були ядром інтелігенції, Петров обирає шлях, який, на його думку, розставить усіх на потрібні місця. Донос змінює все в житті Костомарова, Гулака, Шевченка, Куліша, Білозерського, Андрузького. Вони були в розквіті сил, мали хороші кар’єрні перспективи, коханих людей. І один папірець нічим непримітного студента змінює все.

Автор:Олександр Гаврош – відомий ужгородський письменник, журналіст, драматург. Автор низки поетичних, прозових і драматичних творів для дітей та дорослих. Творчість відзначена багатьма відзнаками, преміями – шість разів отримував «Коронацію слова». Окремі твори автора перекладені словацькою, білоруською, польською мовами, а за повістю «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» знято повнометражний художній фільм.

zakarpatpost.net

Comments are closed.