На яку зарплату претендують няні в Ужгороді

Торік зарплати домашнього персоналу підвищили на 20-30%. Це пов’язано зі зростанням вартості продуктів, комунальних послуг. Крім того, багато спеціалістів виїхали працювати за кордон, адже там платять більше.

Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов’язків. Так, у Києві готові платити 25 тис. грн щомісяця няні для немовляти. Працювати доведеться 10-12 год. у день, пише ubr.ua.

Няні для немовляти з досвідом роботи від 5 років і медичною освітою обіцяють платити від 35 тис. грн. Стільки ж пропонують фахівцю, який вільно володіє іноземною мовою – англійською, французькою. Додаткові години няні оплачуються від 100 грн/год.

Автор: ubr.ua
Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов'язків.
Зарплата нянь, хатніх робітниць залежить від рівня спеціаліста, графіка роботи та обов’язків.

Послуги вихователя для школяра при часткової зайнятості у середньому коштують 20 тис. грн.

Хатній робітниці при повній зайнятості для квартири площею 100-150 кв. м платять 20-25 тис. грн.

“Фахівця можна знайти на більш низьку зарплату, але без досвіду. Переважно, вони працюють у сім’ях недовго. Переходять до інших на більшу оплату, коли отримують рекомендації та досвід. Крім того, зараз зарплати підвищують, адже великий попит на українських фахівців за кордоном”, – каже представник Асоціації агентств домашнього персоналу Лариса Губарєва.

А скільки просять за свої послуги няні в Ужгороді.

За інформацією газети «Робота та навчання» свої послуги няні пропонують часто. Такі оголошення є одними з найчастіших, поруч із репетиторами з іноземних мов серед вакансій сфери послуг.

Також закарпатці нерідко самі шукають нянь. Серед якостей, які вони хочуть бачити в няні – передусім чесність, порядність, любов до дітей, а також бажано педагогічна освіта, але цей критерій не є ключовим. На першому місці усе ж особисті якості, адже дорвірити вони збираються чужій людині найдорожчий скарб – власну дитину.

А скільки готові наші земляки платити няні?

В Ужгороді від 7 до 10 тисяч гривень.

Самі ж няні нерідко пропонують свої послуги погодинно і беруть від 50 гривень за годину. Однак молоді дівчата-студентки  погоджуються працювати і за 20 гривень за годину.

За даними закарпатської газети «Робота та навчання», в Ужгоорді зараз   найбільше вакансій є для швачок, також  пропонують роботу для  електриків, заготівельників, операторів виробництва, продавців, будівельників, кухарів, офіціантів, адміністраторів готелів та туристичних комплексів.

Крім того, є вакансії для тих, хто бажає зайнятися  веденням домашнього господарства та догляду за будинком, а людей, які можуть доглянути за старенькими.

Як розповіли у закарпатській газеті «Робота та навчання», пропонують роботу і для студентів.

Шукають ужгородські підприємці і підсобних робітників, комплектувальників, продавців у газетні кіоски, комірників, вантажників, кредитних експертів, операторів комп’ютерного набору.

Є вакансії також перукарів та масажистів.

Легко можуть знайти роботу і ті, хто бажає працювати автомийником, експедитором, торговим агентом, шиномонтажником.

У той же час шукають роботу інженери, викладачі, репетитори з іноземних мов, водії, прибиральниці, будівельники, майстри з ремонту квартир та ті, хто займається прибиранням житла, повідомили zakarpatpost.net у закарпатській газеті «Робота та навчання».

zakarpatpost.net