Закарпатці на Євробаченні. Brunettes Shoot Blondes пісню для Євробачення уявляють як рекламу авіаліній

Як раніше повідомляв zakarpatpost.net, зараз у Києві у концертній залі Київського політехнічного інституту проходить фінал відбіркового  туру Євробачення.

На місці працює  журналіст газети «Неділя Закарпатські новини».

Подія відбувається у залі, що за розмірами приблизно така ж як Драмтеатр в Ужгороді. Однак світлове оформлення просто вражаюче. Воно робить простір комфортним.

Загалом камер дуже багато. Фінал проходить у прямому єфірі.

Із початком усіх привітав ведучий Сергій Притула.

Власними враженнями про Євробачення поділилися Джамала та Андрій Данилко, які входять до складу журі. Третім членом журі є композитор Євген Філатов.

Нагадаємо, що за путівку до Ізраїлю сьогодні увечері змагаються: MARUV, Freedom jazz,  KAZKA, YUKO, ANNA MARIA та Brunettes Shoot Blondes.

Наразі вже виступили колективи Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes.

Юлія, що представляє колектив YUKO заявила, що не проти отримати українське громадянство і відмовитися від російського, оскільки в нас подвійне громадянство заборонене.

MARUV  зізналася, що лиже все і їй пропонували кілька країн представляти їх на Євробаченні, але які – озвучувати відмовилась. На запитання про Росію ухилилася від відповіді.

Brunettes Shoot Blondes розповіли, що 10 їх пісень стали музикою для рекламних роликів, а пісню для Євробачення уявляють як рекламу авіаліній. А Данилко заявив, що бачить хлопців більш британцями, ніж українцями.

Хто ж переможе?

Стежте за нашими новинами!

zakarpatpost.net