АНОНС. Як газета повернула закарпатку до життя

Газета «Неділя Закарпатські новини» змінює життя людей на краще, робить дива, допомагає досягнути успіху і фінансової стабільності, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

У минулому році на сторінках нашого видання було опубліковано інтерв’ю з жінкою, що займається наданням послуг у сфері краси. Так  трапилося, що матеріалів було так багато, що текст нашої розмови було опубліковано аж через три місяці після запису у прес-центрі.

Традиційно через тиждень після виходу газети інтерв’ю було розміщено на сайті zakarpatpost.net.

Публікація мала тисячі переглядів, її активно коментували користувачі, поширювали на своїх сторінках у соцмережі.

Все б, скоріш за все, забулося. Адже щотижня журналісти газети «Неділя Закарпатські новини» пишуть десятки різних матеріалів і про старі забувають.

Утім для одного з нових матеріалів ми брали коментарі від представників різних професій. Мова йшла про шару в Інтернеті. І тут спало на думку поговорити з тією жінкою, дізнатись, якою є її думка щодо безплатних послуг.

І те, що вона розповіла, неабияк вразило.

«Я дуже вдячна газеті «Неділя Закарпатські новини» за те, що вона повернула мене до життя, – почала розмову Наталія. – Справа в тому, що інтерв’ю довго не з’являлося в газеті, я про нього навіть забула. Жила собі звичним життям і виконувала свою роботу. І от одного разу я поїхала до Києва за матеріалами для роботи. Потрібно було купити різні косметичні засоби. Але трапилося нещастя – мене пограбували. Вкрали сумочку, в якій були документи, гроші, банківська картка, телефон з номерами усіх клієнтів та записник, де також були всі контакти. На щастя, я встигла закупитися і мала в кишені куртки квиток додому».

Про крадіжку жінка заявила правоохоронцям, однак злодія так і не знайшли. Картку вона заблокувала, телефон купила новий, номер відновила… але залишилась без головного – без клієнтів… тобто без контактів з ними.

Що ж  відбувалося далі з жінкою?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 8 березня.

zakarpatpost.net