Сексуальні експерименти Водоліїв, розрахунок Дів, владність Скорпіонів. Вічні наречені за знаком зодіаку

[Total: 0    Average: 0/5]

Гороскоп розповідає про те, хто з зіркових представниць постійно перебуває в статусі вічної нареченої і шукає для себе партнера.

У сучасному світі свобода вдач дозволяє виходити заміж будь-яку кількість разів. І багато представниць користуються таким шансом. І щоб зрозуміти, настільки часто це відбувається у жіночої статі, потрібно звернутися до астрології. Вона покаже статистику вічної нареченої по Зодіакальному сузір’ю, інформує Ukr.Media.

Овен

Можна в цьому не сумніватися, що перед вами вічна наречена, яка буде виходити заміж багато разів. І що характерно, для них кожен новий шлюб буде здаватися на все життя. Вони ніколи не відчувають нестачу шанувальників, бо ті злітаються до представниць зі всіх сторін. Овни своїм енергетичним напором притягують до себе шанувальників, і з такою ж силою їх при потребі відштовхують від себе. І це обумовлено тим, що вони хочуть постійно рости і вдосконалюватися. А іноді їх друга половина не дає це робити. Тому вони часті відвідувачи реєстрації шлюбів в подібних закладах.

Телець

Ці знаки відрізняються від інших своєю стабільністю. Вони вважають, що їм краще підлаштуватися під свого партнера, ніж знову вирушати на його пошуки. Шлюби у представниць цього сузір’я найміцніші, бо вони відрізняються практичністю. Все своє життя вони намагаються заробляти для того, щоб їх сім’я жила в повному достатку. І якщо вони виходять заміж, то тільки назавжди.

Близнюки

Їх можна сміливо назвати рекордсменами по укладенню шлюбів. Це справжні вічні наречені, які перестрибують з одного шлюбу у інший. І це у них відбувається з-за того, що вони дуже часто змінюють свої інтереси. А все відбувається завдяки їх планеті-покровителю Меркурій. Увага Близнюків настільки швидко перемикається на інший об’єкт, що вони навіть інколи не усвідомлюють, настільки швидко у них в паспорті з’явився новий штамп. І велика кількість шлюбів не повинна нікого дивувати.

Рак

Ці представниці найкращі дружини на світі. Вони настільки дорожать своїм партнером, що можуть за ним податися у будь-який куточок земної кулі. Вони ніколи і нічого не хочуть чути про розлучення, і роблять все, щоб подібних думок у другої половини не виникало ніколи. Для них важливо створювати сімейний затишок, тому в усьому намагаються стати ідеальними. І, як правило, поєднуються шлюбом один раз і на все життя.

Лев

Вони в сімейному житті займають лідируючу позицію і віддають перевагу в бік вірності. Їх вибір завжди усвідомлений, бо вони розуміють, що без надійного тилу їм не вдасться управлятися в сфері життя. Але якщо вони усвідомлюють, що їхній партнер не виправдовує довіри, то вони від нього швидко йдуть. І так само швидко будують нові відносини. До вічних наречених їх не можна зарахувати, але за життя вони можуть вступити в кілька шлюбів. І часто це відбувається з волі обставин.

Діва

Ці представниці ніколи не приймають спонтанних рішень, хоч як би їх не підштовхував до цього невгамовний Меркурій. Всі свої дії вони будують на сухому розрахунку. Хоча помилки вони можуть робити тільки в юності, але одразу їх швидко виправляють. І якщо вони в ранній молодості швидкоплинно виходять заміж, і з якоїсь причини шлюб не втримався, то подальший для них буде більш усвідомленим і тривалим. Роль вічної нареченої це не для них.

Терези

Вся біда цього знака полягає в тому, що вони постійно перебувають у вічному пошуку своєї гармонії. З-за цього їх психіка стає більш вразливою. Від свого партнера вони вимагають повної самовіддачі і такого ж розчинення в їх персоні. Якщо ж цього не буде, вони швидко втрачають до нього інтерес. І відправляються на пошуки нового джерела натхнення. Період пошуку може затягнутися на тривалий час, але це їх не зупинить від своїх поставлених цілей. Представниць цього Зодіака можна назвати вічними нареченими.

Скорпіон

В цьому знаку зібрані всі суперечності власників і зрадників. За своїм характером вони можуть бути лідерами, тому намагаються підігнати під себе свого партнера і придбати над ним владу. Якщо друга половинка їх перестає влаштовувати, вони без жалю з нею розлучаються. Але їх природна інтуїція рідко їх підводить, тому їх вибір завжди точний. Цих дам не можна назвати вічними нареченими, але те, що вони можуть вступати в шлюб по кілька разів, це вірно.

Стрілець

Ці знаки не уявляють свого життя без повної свободи, тому їх часті розлучення ні для кого не дивні. І яким би сімейним затишком не вабили їх до себе додому, вони все одно прагнуть змін. І зав’язати нове знайомство в чужій країні для них не з ролі фантастики. Вони легко йдуть на контакт, і так само швидко розлучаються з тією людиною, яка не буде поділяти їхніх поглядів. Представниці без побоювання приміряють на себе роль вічної нареченої і не бояться укладати нові шлюби.

Козеріг

У своїх діях ці знаки визначаються обґрунтованістю. Все у них продумано і розраховано, і перш, ніж щось робити, вони сто разів подумають. Вони вдало ховають свої корисливі мотиви та так, що їх партнер ні за що не здогадається, що шлюб був укладений не з любові. Свій вибір представники роблять усвідомлено і не сумніваються в його перспективності. І якщо вступають у шлюб, то тільки один раз в житті. І роблять ставку тільки на вигідну партію.

Водолій

Ці представниці постійно жадають чогось нового і довершеного. І якщо вони не будуть експериментувати в житті, то воно для них стане нудним і прісним. А їх прагнення спробувати щось нове в сексуальних утіхах, здатне ввести в шок навіть самих сміливих партнерів. Тому в цьому випадку їм потрібно вирішити, кому віддати перевагу відносинам з все дозволяючим партнером або шлюбу з кожним новим. І не дивно, що роль вічної нареченої їм уготована з народження.

Риби

Ці особи дуже залежать від чужої думки. І не маючи свого морального стрижня, ці знаки не живуть за своїми правилами. Дуже часто партнер їх пригнічує, і якщо вони цього не витримують, то розлучаються. Після розставання вони довго відходять від морального виснаження і відгороджуються подалі від усіх. А коли приходять до тями, то знову відправляються на пошуки другої половинки. І це може продовжуватись до безкінечності. Тому бути вічною нареченою для них спосіб життя.

zakarpatpost.net

Comments are closed.