АНОНС. П’яний закарпатський пенсіонер так побив гостя, що проломив йому череп, а сліди вбивства намагався приховати

Образився, бо чоловік дорікнув йому, що не може мати дітей і запропонував допомогу

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини»

П’яний пенсіонер із села Люта Великоберезнянського району забив до смерті дерев’яною палицею свого 54-річного односельця. Так про подію повідомила поліція, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

Слідчо-оперативна група, що прибула на місце події, виявила в будинку 64-річного жителя села закривавлене тіло. У вбитого була закривавлена голова. Також поліцейські знайшли на кухні палицю, яка й була знаряддям вбивства.

Як з’ясувалося, конфлікт між чоловіками виник на ґрунті зловживання алкоголем. На подвір’ї між ними виникла бійка, тож господар схопив палицю й почав бити нею суперника. Вгамувався лише тоді, коли проламав жертві череп. Далі затягнув гостя на кухню. Там ще кілька разів вдарив його. Від отриманих трав нещасний помер.

На суді Василь (із етичних міркувань імена замінено) свою провину визнав і запевнив, що з Миколою раніше був у хороших стосунках, бо той доглядав за його домогосподарством.

«Того дня я приїхав додому та пішов вигулювати собаку. Проходячи біля будинку Миколи, побачив його на подвір’ї. Знайомий просив випити. Я дав йому 30 гривень, на які він купив собі горілки.  Згодом до нас приєднався Степан.  Пізніше він також ходив купувати спиртне. Вони обидва були напідпитку і незабаром пішли додому, а я увімкнув собі телевізор. Приблизно через годину почув гавкіт собаки і вийшов на подвір’я. Там стояв Микола. Він знову попросив грошей. Я відмовив та сказав йому іти додому. Однак у відповідь чоловік почав штовхати мене та попрямував у хату, казав, що більше не буде приглядати за будинком, коли мене немає, ображав та насміхався з мене, що не маю дітей, мовляв, неспроможний їх зачати, пропонував звернутися до нього по допомогу. Такі слова мене дуже образили, тому я штовхнув того з порогу, від чого Микола упав та вдарився об сходи. Тоді я взяв палицю, щоб прогнати собаку до будки, і в цей час відчув сильну слабкість, прилив крові до мозку. Вже після того, зайшовши до будинку, побачив скривавленого сусіда на землі. Він був ще живий. Я підняв його, бо Микола хотів щось сказати. Тим часом зателефонувала його донька. Я повідомив Оксані, що її батько у моєму будинку і у нього тече з голови кров, просив її, а згодом ще когось на вулиці, викликати «швидку». Хотів самотужки надати Миколі першу медичну допомогу, навіть знайшов марлю та зеленку, підняв його, однак він вже нічого не говорив», – запевнив чоловік.

Що ж насправді відбувалося?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 5 квітня.

zakarpatpost.net