Чоловік схопив за волосся дружину, повалив на підлогу й почав гамселити по всьому тілу

Він її мало не вбив, а вона на суді просила його помилувати

Закарпатці гамселять своїх дружин мало не до смерті, особливо напідпитку, а вони спочатку звертаються до правоохоронців, а потім пробачають домашніх тиранів… і продовжують жити з ними й далі, ніби нічого й не трапилось, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

І такі випадки у області не просто поодинокі, навпаки – їх дуже багато.

Прикриваючи своїх кривдників, жінки передусім виявляють неповагу до себе а також до власних дітей, а своїм нкривдникам дають на майбутнє ще більшу впевненість у тому, що будь-які їхні дії зійдуть їм з рук. Цікаво, чому ж вони не розлучаються з тиранами, адже одного дня вони можуть забити їх до смерті… Невже про це не думають матері, які наражають на небезпеку і власних дітей? Адже якщо чоловік здіймає руку на жінку, він так само може застосувати силу проти синів чи доньок.

Прикрий випадок із побиттям до напівсмерті трапився нещодавно у селі Костилівка Рахівського району.

Між подружжям Михайла та Ірини виник побутовий конфлікт. Скоріш за все, сварились вони за допомогою кулаків не вперше, оскільки чоловік діяв дуже нахабно і жорстоко.

«22 серпня 2018 року, близько 16 години, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в приміщенні кухні свого будинку, чоловік вступив у суперечку з дружиною, під час якої між ними стався раптовий словесний конфлікт і у нього виник злочинний умисел, спрямований на заподіяння жінці тяжких тілесних ушкоджень», – йдеться у єдиному державному реєстрі судових рішень.

Отже, Ірину, яка на той час сиділа, Михайло схопив обома руками за одяг і, застосовуючи фізичну силу, потягнув на себе та вдарив долонею по обличчю. Жінка вирвалась і почала втікати до спальні.

Але чоловік її швидко наздогнав і схопив за волосся, повалив на підлогу й почав щосили бити по всьому тілу.

Ірина відбулася не просто синцями та переляком, а, за висновком судово-медичної експертизи, отримала «тілесні ушкодження у вигляді закритої тупої травми живота, забою внутрішньочеревних органів, гематоми великих розмірів , забою лівої нирки, постгеморагічної анемії, які відносяться до групи тяжких тілесних ушкоджень, що можуть становити  небезпеку для життя на момент спричинення».

Таким героєм, як вдома, на суді Михайло не був. Однак провину визнав і розповів, що дійсно під час побутової сварки побив дружину. Також він зізнався, що того дня пив пиво. Чоловік каявся у вчиненому, обіцяв у майбутньому не катувати жінку, просив його суворо не карати та не позбавляти волі. Також наголошував, що має на утриманні трьох неповнолітніх дітей і що він є годувальником родини.

Поведінку Михайла у даному випадку, звісно, зрозуміти можна, утім дії його дружини просто не вкладається в голову!

Під час судового засідання вона відмовилася свідчити проти чоловіка, який її мало не вбив та стверджувала, що вже давно його вибачила, навіть просила суд врахувати її думку та надати Михайлу можливість виправитися без ізоляції від суспільства.

Тож суд дослухався до прохання жінки і обрав для її благовірного покарання у вигляді трьох років умовного покарання.

Оксана ПРИЙМАК, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net