Заарештували папугу, який стояв «на шухері» у наркоторговців

Птицю навчили голосно кричати при появі поліцейських.

Незвичайний випадок в Бразилії: в місті Терезіна (столиця штату Пиауи, розташованого на північному сході країни) поліція заарештувала папугу, який працював на наркоторговців, інформує Ukr.Media.

Птаха спіймали в результаті рейду по кублах, влаштованого на півдні Терезіна.

Виявилося, що птах, який постійно сидів на даху будівлі, був навчений попереджати своїх власників про наближення поліцейських. Побачивши правоохоронців, папуга кричав: «Мамо, поліція!».

Як розповів один з учасників рейду, тварина грамотно спрацювала і на цей раз, однак завдяки оперативній роботі силовиків, наркоторговці не встигли втекти. В результаті вдалося схопити як злочинців, так і папугу.

Після події пернатого бандита передали команді орнітологів в зоопарк Терезіна. Там він проведе найближчі кілька місяців. Фахівці хочуть навчити його літати, після чого випустити на волю.

Співробітники установи зазначають, що за кілька днів перебування в зоопарку папуга не вимовив ні слова, хоча до нього підходило кілька людей у поліцейській формі. Зоологи вважають, що птах пережив серйозний стрес. Що ж стосується його господарів, то наркоторговці, по всій видимості, «сядуть».

zakarpatpost.net