Правда чи фейк? Соцмережами шириться інформація про нового губернатора Закарпаття

[Total: 0    Average: 0/5]

У спільноті Ужгород Медіа висловили припущення про те, хто стане новим губернатором Закарпаття. 

Чи достовірна ця інформація, стверджувати не будемо, але пропонуємо з нею ознайомитись.

Текст цитуємо без змін:

“Новим губернатором Закарпаття стане Анатолій Полосков, – йдеться у повідомленні. – З 2011 р. він працює директором виноробної компанії «Чизай». Інформацію про призначення підтвердили кілька джерел. Попередньо, Полосков вже був на співбесіді в Києві, яка пройшла успішно. Офіційних коментарів чи повідомлень поки що нема.

Очікується, що до кінця тижня буде оголошено прізвища губернаторів в усіх областях. Згідно Конституції, президент призначає голову ОДА за поданням прем’єр-міністра.

З огляду на публічний конфлікт між президентом і прем’єр-міністром, з цим можуть виникнути проблеми. Але в такому разі президент може обійтись призначенням виконуючого обов’язки голови ОДА. Для цього подання прем’єр-міністра не потрібно.

Під час президентства Ющенка тодішній прем’єр Тимошенко не хотіла подавати подання на посаду львівського губернатора Кмітя. Що не завадило останньому майже 2 роки пропрацювати на посаді голови ОДА в статусі виконуючого обов’язки. Тож можна прогнозувати, що, в будь-якому випадку, вже за тиждень Закарпаття отримає нового керівника”.

zakarpatpost.net


Comments are closed.