Гороскоп на червень. Любов, здоров’я, гроші

Червень 2019 року пройде під сприятливим заступництвом планет. Будьте впевнені щастя – вистачить на всіх! Зірки обіцяють справді чарівний час для кожного, хто не боїться мріяти: багато бажань збудуться!

Дива почнуть відбуватися вже в першій декаді місяця, аспект планет створить прекрасні умови для того, щоб ви змогли реалізувати будь-які задуми, домогтися того, до чого довго йшли. Звучить фантастично? Але й це ще не все! Обов’язково запам’ятайте сон, який присниться в ніч з 8 на 9 червня, – в ньому міститься важлива підказка. Варто нею скористатися!

10-16 червня будуть відзначені гармонійним впливом планет – саме час відправитися по магазинах! І гардероб поновите, і дивовижні подарунки для рідних і близьких знайдете – всі залишаться задоволені! Якщо ви обмежені в фінансах, зробіть подарунки своїми руками. Для творчості виберіть 15 або 16 червня.

Остання декада місяця – як останній ривок. У цей час потрібно постаратися і зробити все, щоб завершити розпочате раніше, чи то проект на роботі, чи то ремонт в квартирі, чи то з’ясування стосунків… Нехай перед настанням другого літнього місяця у вас не залишиться боргів ні перед іншими людьми, ні перед собою.

ОВЕН

Пишіть свою казку самі! У червні ви будете сяяти, як найяскравіша зірка. Ви станете ще сміливішими, енергійнішими, і від цього – ще цікавішими оточуючим. До вас будуть тягнутися, спілкування з вами будуть бажати! Використовуйте цей місяць, щоб заявити про себе світові, – наприклад, прорекламуйте свою діяльність в соцмережі.

ТЕЛЕЦЬ

Придумайте, чий ви себе порадуєте. Потіште себе! Не шкодуйте ні часу, ні грошей, щоб, нарешті, отримати те, чого давно хотілося і що так піднімає настрій! Цей подарунок самим собі зарядить вас енергією і допоможе блискуче впоратися з усіма запланованими справами!

БЛИЗНЮКИ

Розвивайте спостережливість! У червні вам частіше, ніж зазвичай, належить робити те, що ви любите найбільше, – спілкуватися! Постарайтеся домогтися того, щоб після спілкування з вами – ділового, дружнього або приятельського – у співрозмовника залишалися виключно позитивні емоції. Це не означає, що треба в усьому з ним погоджуватися або догоджати. Вмійте слухати і чути, поважайте чужу думку і не ставте себе вище.

РАК

Витрачені зусилля себе виправдають! Перший місяць літа буде насиченим і «гарячим». У низці численних справ і подій не забудьте про дорогих вам людей. Уміння бути ввічливими і люб’язними дуже стане в нагоді. Не скупіться на компліменти (якщо вони заслужені), піднімайте в розмовах легкі, приємні теми – і люди у вашій присутності будуть розквітати!

ЛЕВ

Ризикуйте – шампанське на вас вже зачекалося! Ризик, звичайно, справа благородна. Але, погодьтеся, ризикувати треба з розумом – отримавши, наприклад, схвалення зірок! У червні вони, зірки, дають будь-яким вашим ризикованим справам і починанням зелене світло! Ставтеся до процесу як до гри. Це невід’ємний фактор успіху в червні.

ДІВА

Вам є за що себе похвалити. Зробіть же це! Багато що в червні стане на свої місця. Ви зрозумієте, як до вас насправді відносяться ті чи інші особистості. Ви усвідомлюєте справжні причини відсутності у вашому житті того, що б вам хотілося зараз чи згодом мати. Зробіть правильні висновки – це відправна точка для змін на краще!

ТЕРЕЗИ

До вас летять чудові новини! Схильні в усьому сумніватися, в червні ви несподівано для самих себе станете рішучими і незворушними. Це відмінний місяць для будь-якого роду починань – ви не втечете зі старту, побоюючись, що щось піде не так, що ви ще не готові. Ви дозріли для великих справ. Зірки дають вам свою підтримку!

 СКОРПІОН

Настав час закохуватися і закохувати! Серце в червні буде сповнене любов’ю – до себе, світу, інших людей. Життя заграє новими яскравими фарбами, змусить прокинутися від сну і почати творити! Ви станете більш активними, відчуєте себе більш потрібними, і самооцінка ваша зміцниться під впливом тих успіхів, яких ви досягнете.

СТРІЛЕЦЬ

Будьте готові встати біля керма! Вітаємо, дорогі Стрільці: червень – ваш місяць! Потрапивши під захист планет, ви можете дуже багато чого досягти! Шукайте себе, пробуйте, експериментуйте! Саме зараз, в перший місяць літа, у вас відкриється друге дихання, з’являться нові цілі і бажання. Негайно почніть будувати плани для їхнього здійснення!

 КОЗЕРІГ

Почуйте голос свого серця! Якщо ви хочете, щоб якісь ваші дії і рішення залишилися в таємниці, заплануйте їх на червень (на 1-21 число). Що б ви не задумали, зірки збережуть ваш секрет. Час, проведений наодинці з самим собою, буде багатим на відкриття і осяяння. Саме в самоті ви станете черпати сили.

ВОДОЛІЙ

Нарешті на вас чекають великі зміни! У вашому оточенні стільки цікавих людей, зі складними долями, незвичними захопленнями та несподіваними поглядами на життя! Але чи знаєте ви про це? Настала пора краще познайомитися з тими, з ким доводиться ділити робочий кабінет, танцювальний зал або загальну кухню. Не соромтеся задавати питання і приготуйтеся слухати – деякі історії, які вам розкажуть, гідні, щоб про них написали книгу!

РИБИ

Поставте собі чесну «оцінку»! У червні ви будете сповнені оптимізму і впевненості у власних силах. З таким настроєм під вашим натиском впадуть навіть самі неприступні фортеці! Не бійтеся братися за нові справи. Нехай вони здаються дуже складними, ви з усім розберетеся!

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.