АНОНС. Бомж Юлік мріяв про хату з басейном. Всі дивувалися, коли побачили його з лопатою на міському пустирі

Бомжа Юліка в нашому мікрорайоні знають чи не всі. Та й не бомж він – у повному смислі цього слова. Хату ж він має. Але не платить роками за комуналку. То йому все відрізали – газ, воду, електрику. Тому Юлік воліє ночувати на вокзалах, коли не проженуть, десь у підсобках. Вже скільки разів пробували його влаштувати на роботу. Але марна то справа – впевнилися всі навколо, пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ».

Обкладинка свіжого номера газети «ПОРАДИ»

Юлік тиждень працює як віл. А отримає якусь копійку – йде в запой. То ніхто вже його нікуди до себе більше і не кличе. А до незнайомих Юлік  навряд чи й колись влаштується. Тут його тільки побачиш – все одразу зрозуміло стає! Бо враження таке, що він як народився, так ніколи більше і не причісувався, не прав собі одягу. Тому можна собі уявити, як дивувалися всі, коли побачили Юліка з лопатою – та ше й на міському пустирі. Мабуть, чоловіка дуже припік голод, що він з горя взяв у руки лопату, – вирішили люди. А бомж перекопує землю – просто аж до сьомого поту. Питають його:

– Що то за робота в тебе така? То тебе хтось найняв чи що?

– Та ніхто не найняв, – огризається Юлік. – Клад я шукаю.

– І шо? Натрапив на його слід?

А Юлік показує якісь монетки у землі. Але тут прибігли інші бомжі, більш досвідчені. І теж почали завзято там копати. Прибігла й поліція.

Що ж відбувалося далі?

Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «ПОРАДИ».

Купуйте свіжий номер газети «ПОРАДИ» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!

У продажу із 7 червня.

zakarpatpost.net

 

Comments are closed.