В Ужгороді почали продавати хліб з грибами

[Total: 0    Average: 0/5]

Незвичний, але головне – здоровий. В Ужгороді почали продавати все більше видів «живого хліба».

Газета «Неділя Закарпатські новини» продовжує знайомити читачів із продуктами, які корисні для організму.

Відомо, що звичний хліб є нездоровим. По-перше, борошно часто відбілюють речовинами, які входять до складу прального порошку і є просто вбивчими для людини. Це робиться для того, аби здешевити продукцію. Крім того, відомо, що найбільшими ворогами здоров’я є борошно, сіль та цукор. Їх називають білою смертю.

Утім повністю відмовлятися від хліба не варто, його можна просто замінити продуктом, який корисний для здоров’я.

Такий хліб не випікається і виготовляється із термічно необроблених складників.

Зараз, наприклад,  у магазинах здорового харчування столиці Закарпаття великою популярністю користується хліб із насіння льону та грибів.

До його складу входять цілющі  компоненти. Адже, скажімо, той же льон використовують для профілактики і лікування багатьох хвороб: інфаркту, інсульту, тромбозу та інших.

Крім нього, до хліба додають сире насіння соняшнику, що багате на вітаміни, клітковину, селен, марганець, магній, кальцій та інші компоненти і яке на 40% може задовольнити потребу організму в білку і є замінником м’яса.  Цей продукт у сирому вигляді запобігає старінню клітин, покращує роботу головного мозку, очищає шкіру, знижує тиск та відновлює еластичність судин.

Шампіньйони – також унікальний продукт. Вчені довели, що ці гриби наділені антибактеріальною, протипухлинною і протизапальною діями.

Цей хліб виготовлено в екологічно чистому Міжгірському районі. Складники засушено у спеціальному пристрої при температурі до 40 градусів, оскільки після цієї температурної межі всі корисні речовини руйнуються, сирі ж засвоюються добре і дають багато енергії.

100 грамів такого хліба коштують 40 гривень. Звісно, може здатися, що це дорого, але цей продукт відновлює, а не вбиває організм. А здоров’я – найдорожче, що є у людини. Тому хороше самопочуття і життя без ліків того варті.

Володимир ЗАКАРПАТСЬКИЙ, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.