Яке відношення Будда має до Закарпаття та статевих чоловічих проблем

[Total: 0    Average: 0/5]

Її називають рослинним хамелеоном, оскільки багато видів можуть змінювати колір квітів та японською трояндою. Але назву вона отримала на честь римської принцеси — сестри принца Римської імперії, пише газета «Неділя Закарпатські новини».

  • ⇒ Подавайте оголошення у газету «Закарпатські оголошення» ⇒ 050 222-50-50

На Закарпатті зараз почався сезон цвітіння гортензії. Ця рослина налічує близько 80 видів, серед них є і кущі, і маленькі дерева. У Країні висхідного сонця є навіть село гортензій, що нагадує величезний ботанічний сад, в якому ростуть понад 5000 кущів всіх відомих сортів цієї рослини.

До Європи ця рослина потрапила у вісімнадцятому столітті. Закарпатці її дуже люблять і прикрашають нею і сади, і зелені зони, і клумби, висаджують перед будинками.

Згідно з однією із стародавніх легенд, коли народився Будда, з неба посипалися красиві квіти і полився солодкий нектар «Амача». Тоді і з’явився на Землі квітка, яку японці називають гортензію.

Навіть зараз там храми прикрашають цими квітами. У день народження Будди встановлюють басейни, в центрі яких височить статуя немовляти,  на голову якій люди виливають солодкий чай «амача», зварений з листя гортензії.

Цей чай є ритуальним напоєм у буддистів. Вважається, що він наділений магічною силою  і захищає від злих духів, укусів змій та комах. Також у Японії ще задовго до появи цукру з листя гортензій готували солодкий сиром. Його використовують і зараз замість сахарину.

А ще гортензія – лікарська рослина, квітки і коріння якої китайці застосовують при малярії, ангінах, інфекційних захворюваннях замість антибіотиків. Також квітка багата на корисні речовини, що допомагають полегшити біль у нирках, суглобах. Компресами з листя гортензій лікують опіки,а настоянка з кореню допомагає впоратись зі статевими проблемами у чоловіків.

Ця квітка не є вибагливою, але любить свободу. Тому її краще висаджувати у відкритому ґрунті.

А щоб вона квітнула розкішно, садоводи рекомендують її поливати водою, у якій кілька днів настоялися ржаві цвяхи, або розчином зеленки чи марганцівки.

Іван ДУХНОВИЧ, газета «Неділя Закарпатські новини», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.