7 серпня – Успіння Анни, матері Богородиці: що не можна робити

7 серпня в Україні і світі відзначається низка свят: Успіння праведної Анни, матері Богородиці, день збирання зірок. В цей день народився знаменитий український письменник Пантелеймон Куліш.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Прикмети цього дня зможуть розповісти, якою буде погода. А OBOZREVATEL пропонує читачеві дізнатися, що означає цей день для історії.

Свято 7 серпня

Успіння праведної Анни, матері Богородиці

Праведна Анна, мати Богородиці, була дочкою священика Матфана та його дружини Марії. Святий праведний Іоаким (її чоловік) був нащадком царя Давида, якому Бог обіцяв, що від насіння його нащадків народиться Спаситель світу.

У них не було дитини, тому священик не прийняв принесення Богу, оскільки бездітний чоловік не має права цього робити. Довго молилися вони Господеві, який послав праведним дочку. Ангел сповістив їх про те, що в них народиться дівчинка, яку благословить весь рід людський. Дитину свою вони назвали Марією. Свята Анна померла у 70 років у храмі.

День збирання зірок

День збирання зірок щорічно відзначається 7 серпня. У цей час року метеоритний потік особливо яскравий, тому всі бажаючі можуть вибрати відкритий простір і насолоджуватися потоком падаючих зірок, загадавши бажання.

зорепад

Прикмети на 7 серпня

  • Світла і тепла погода – зима сніжною не буде.
  • Вранці холодно – зима студеною буде і настане рано.
  • Яка погода буде до обіду – така ж і до кінця грудня.
  • Лелеки в зграї збираються – зима буде холодною і ранньою.
  • Мурахи різко збільшують мурашники – зима буде достатньо холодною.

Що не можна робити 7 серпня

Лаятися цього дня заборонено, оскільки предки вважали, що це погана прикмета – можна накликати на себе біду. Також заборонено чинити взуття й одяг, скупитися, залишати дитину одну в кімнаті та пересаджувати квіти.

Хто народився 7 серпня

Софія Ротару (72 роки)

Українська, радянська співачка. Прославилася завдяки пісні “Червона рута” композитора Володимира Івасюка. Відомі композиції: “Лаванда”, “Я назву планету”, “Луна-Луна”, “Небо – це я”, “Було, але пройшло”, “Одна калина”, “Хуторянка” і багато інших.

Шарліз Терон (44 роки)

Яна Клочкова (37 років)

Українська плавчиха, чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор: 2000, 2004 і 2008 років.

zakarpatpost.net

Comments are closed.