АНОНС. Кошенята-тарзани оселилися в ужгородських джунглях
Високі зарості, густий непрохідний ліс, розлогі дерева і кущі, поміж якими не ступала людська нога… справжнісінькі джунглі розкинулись прямо біля транспортних воріт в Ужгород, усього за 28 метрів від автостанції, пише газета «Неділя Закарпатські новини».
![](https://zakarpatpost.net/wp-content/uploads/2019/08/нед.jpg)
Навіть не віриться, що зовсім поруч із таким людним місцем може бути такий шматочок дикої природи. Однак насправді це не прекрасні карпатські краєвиди, а просто одна із занедбаних ділянок у місті.
І в тому серці дикої природи живуть справжні дикі, скоріше навіть не дикі, а здичавілі від людської безтурботності тварини.
Часто біля автовокзалу мешканці довколишніх сіл викидають старих собак та цуценят, кішок, які їм набридли, та малесеньких кошенят. От і шукають собі бідолахи притулок, хоч якесь укриття від дощу, спеки та холоду. Дехто оселяється саме в ужгородських «джунглях».
Журналіст газети «Неділя Закарпатські новини» днями натрапив там на кошенят-тарзанів. Вони народилися зовсім недавно, але вже бачать. Біля них була і мама-киця. Утім вона боїться людей. Скоріш за все, господарі її били, бо зазвичай коти йдуть лащитись і випрошують пригощання. А ця – утекла. І вслід за нею пустилося навтьоки одне з малят. Інше ж тихенько причаїлося між чагарниками і лише великими переляканими очима допитливо поглядало на незнайомця.
Кошенята не знають людської уваги, дикі настільки, що навіть їжу з людських рук не приймають.
Як же живеться цим нещасним?
Про це та багато-багато іншого читайте у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».
Купуйте свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуйте на своїй пошті!
У продажу із 9 серпня.