Змієлови запропонували людям знайти рептилію на фото, але це виявилося їм не під силу

Ця загадка по зубах лише найуважнішим.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Загадка на уважність від австралійської компанії, що займається виловом рептилій, ввела в ступор користувачів фейсбуку. На фото, опублікованому ними, є змія, але побачити плазуна буде не так-то просто. Ви теж можете перевірити себе, але краще б вам приготуватися до невдачі, інформує Ukr.Media.

Компанія Sunshine Coast Snake Catchers 24/7 з Квінсленда вже понад шість років позбавляє жителів Австралії від змій, які регулярно навідуються в будинки та на присадибні ділянки двоногих сусідів. Але користувачам соцмереж організація стала відома в першу чергу не завдяки професіоналізму співробітників, а через фотозагадки, які працівники частенько розміщують у фейсбуці. Змієлови публікують фото з викликів, пропонуючи розгледіти на них рептилій. Думаєте, це просто? Як би не так.

Чергова нелегка фотозагадка з’явилася в групі компанії в соцмережі 20 липня. На знімку затишна літня веранда, оточена зеленню. Складно повірити, але десь на кадрі сховалася рептилія. Як пише Daily Mail, фото зробили господарі будинку після того, як угледіли непрохану гостю.

Ми давненько не грали в цю гру, так що подивимося, як ви впораєтеся. Отримаєте додаткові окуляри, якщо назвете мені вид змії! Пізніше ввечері або завтра вранці вкажу відповідь. Це досить складна задача, тому дам вам підказку. Що змії найбільше люблять робити вранці?

Опублікований кадр це картинка вище, ви можете на неї натиснути щоб збільшити.

Багато користувачів фейсбуку були впевнені: змію на такому кадрі помітити неможливо. Але інші люди все ж спробували знайти відповідь.

Якщо ви не можете знайти, дамо вам підказку з допомогою обрізаного фото.

Відповідь з’явився в коментарях на наступний день.

Версія однієї жінки виявилася правильною — це дійсно килимовий пітон. Ось тільки сховався він так, що розгледіти його змогли б хіба що люди з дуже прокачаною увагою. Лише одна з понад десятка здогадок, озвучених в коментарях, збігалася з відповіддю.

Відповідь: “На літній веранді сховався килимовий пітон! Його верхню частину можна помітити прямо над подушками”.

На доказ глава Стюарт Маккензі, який розмістив кадр, також показав фото з рептилією з іншого ракурсу. Тільки подивіться, як затишно вона розляглася на сонечку.

Чимало шанувальників групи вважали, що розгледіти пітона на оригінальному знімку було майже неможливо. Стюарт визнав, що загадка була дійсно вкрай нелегка. Однак він упевнений, що побачити рептилію на тому фото все ж можна.

Хлопці, ви безумовно можете побачити його на оригінальному фото. Ви можете побачити частину його тіла. Я обвів її на скріншоті. Правда, вам довелося б як слід збільшити кадр. Перепрошую за те, що так ускладнив все.

Непрохану гостю змієлов помістив в мішок і випустив в лісистій місцевості. За словами Маккензі, з килимовими пітонами їм доводиться стикатися найчастіше. Ці рептилії, стверджує чоловік, не надто бояться людей, на відміну від інших змій.

zakarpatpost.net