Ужгородка, що катувала прийомного 9-річного сина, отримала лише умовне покарання

Страшний випадок із катуванням прийомною матір’ю хлопчика у 2016 році став одним із найбільш резонансних у Закарпатті.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Днями у справі було винесено вирок – але умовний. прокуратура обіцяє його оскаржити.

“Процесуальним прокурором доведено вину прийомної матері у катуванні 9-річного хлопчика та спричиненні йому легких і тяжких тілесних ушкоджень (ч.1 ст. 127 КК України, ч.1 ст.121 КК України та ч.2 ст. 125 КК України), – йдеться у повідомленні прокуратури Закарпатськоїх області.

Судом засуджено жінку до 5 років позбавлення волі, проте звільнено від реального відбуття покарання з призначенням трьох річного випробувального терміну.

У зв’язку з цим, прокуратурою готується апеляційна скарга з вимогою перегляду вказаного вироку Ужгородського міськрайонного суду в частині призначеного покарання.

У судових дебатах, прокурор орієнтував суд на призначення обвинуваченій остаточного покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської  області.

Обставини справи:

Доведено, що жінка, упродовж місяця (з квітня по травень 2016 року), декілька разів жорстоко била і катувала прийомного хлопчика через різні побутові причини. В подальшому, близько місяця дитина з тяжкими травмами перебувала на лікуванні у медичній установі.

zakarpatpost.net