Приймона мати з Ужгорода, яку звинуватили у катуванні дитини: Травма на голові у нього була до того моменту, як він прийшов до мене жити

У справі з катуванням хлопчика в прийомній родині в Ужгороді нарешті винесли вирок

Продовження. Початок у минулому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Про справу з катуванням Миколки, у якому звинуватили його прийомну матір Наталію Карай, знає вся Україна. Жінка всиновила п’ятьох дітей. У 2016 році від неї забрали хлопчика. А через рік вона сама ж повернула до інтернату одну з дівчат.

Найбільше в прийомній родині діставалося Миколці. Дев’ятирічний хлопчик з важкими травмами опинився у лікарні. Медикам сказав, що його били ременем із залізною пряжкою та пластмасовою вішалкою, морили голодом, прив’язували скотчем, катували розпеченою ложкою. В дитини діагностували черепно-мозкову травму, зробили операцію з пересадки шкіри. Волонтер Антоніна Галайда зі сльозами на очах розповідала, що на тілі Миколки не було живого місця.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Про зламану дитячу долю багато писалося, було відзнято не один сюжет. Розгляд судової справи тягнувся роками і лише нещодавно він завершився.

Читачам газети «Неділя Закарпатські новини» буде цікаво дізнатися, що казала на суді Наталія Карай, що говорив Миколка та чим закінчилося ця сумна історія.

Чому родина Карай розпалася

Свою провину Наталія не визнала. Сказала, що стосунки з колишнім чоловіком почали псуватися після того, коли він почав приходити одому в стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння, пред`являти їй різні претензії щодо дітей.

«Я почала викликати поліцію з приводу поведінки чоловіка, а також подала заяву про розірвання із ним шлюбу, однак вже після того, як відносно мене порушили кримінальну справу. Жодних заходів щодо чоловіка, звернення у поліцію, в орган опіки та піклування зі скаргами, до того як стався це випадок і мені було повідомлено про підозру, я не вживала, оскільки хотіла зберегти сім`ю. Фактично взяла всю провину на себе. Чоловік звинувачував мене, погрожував розправою та вбивством, я боялася. Він приходив у незрозумілому стані, ображав мене та всіх, піднімав на мене руки, дітей не бив. Коли Микола хворів, я водила його до лікарів. Дитину не чіпала. Травма на голові у нього була до того моменту, як він прийшов до мене жити, струс мозку в нього стався тоді, коли впав у ванній. Вихованням Миколи займалася я, дитина плутає минуле і теперішнє, його дуже чітко запрограмували, у зв`язку чим він надав такі показання».

Щодо тілесних ушкоджень, виявлених на тілі хлопчика, ужгородка зазначила, що вперше шлангом його побив чоловік, вдруге – дитина сама заподіяла собі травми, впавши у ванній кімнаті, втретє – сам обпікши підборіддя об гарячу каструлю.

Повний текст читай тільки у свіжому номері газети «Неділя Закарпатські новини».

Купуй свіжий номер газети «Неділя Закарпатські новини» у кіосках або передплачуй на своїй пошті!

У продажу – із 11 жовтня.

zakarpatpost.net