Погода у Закарпатті на сьогодні, 30 жовтня. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті похолодає.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде – 0, удень – +11.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 666-90-90
В цей день до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.

У Хусті – 0 вночі і  +12 удень. В цей день хмар на небі не буде тільки вночі, а з ранку й до самого вечора буде зберігатися похмура погода. Без опадів.

У Воловці – -2 уночі і  +6 вдень. Похмура погода буде триматися у Воловці не весь день – ввечері небо стане чистим та ясним. Без опадів.

У Сваляві – 0 уночі і  +12 удень. Ранок у Сваляві буде похмурим, та хмари займатимуть своє місце під сонцем до самого вечора. Без опадів.

У Тячеві – нічна температура становитиме – 0, денна – +11. Зустрівши нас безхмарним ранком, погода змінилася вже у середині дня, й хмари протримаються до вечора. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме – 0, денна – +11.

Вдень у Перечині на небі з’являться хмари, які ввечері повинні розсіятися. Без опадів.

У Великому Березному – вночі – -1, удень – +9. У Великому Березному хмарна погода очікується вранці та вдень, а ввечері небо проясниться. Без опадів.

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

У Берегові та Виноградові – вночі – +2, удень – +12. День буде хмарним – з самого ранку небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі -3, вдень – +8. День буде хмарним – з самого ранку у Міжгір’ї небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. Без опадів.

У Рахові – уночі -1, вдень – +5. Весь день у Рахові буде хмарним. Без опадів.

30 жовтня вшановується пам’ять святого пророка Осії, який мав дар звіщати про лиха. У цей час закінчувався літній шлях і починався зимовий: “На Осії колесо з віссю прощається, бо віз у заслінок поліз, а сани ще не зніс” – віз у сарай ставили, сани на світ витягували. А погоду передвіщали за зозулею: якщо вона кує на сухому дереві, то невдовзі буде мороз.

Народні прикмети на 30 жовтня

Відзначали, що дні 30 жовтня стають дуже короткими, а ночі – довшими.

1. Судили про врожай по скрипу коліс воза. Наприклад, якщо колесо не скрипить, то урожай, за прикметами, буде хорошим.

2. Якщо людина народилася 30 жовтня, то її талісманом є опал.

zakarpatpost.net