У кабінеті закарпатського судді таємно встановили відеокамеру

Суддя Рахівського райсуду Закарпатської області повідомив про втручання в його діяльність.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

На засіданні Вищої ради правосуддя 31 жовтня розглянуто повідомлення судді Рахівського районного суду Закарпатської області Ємчука Віктора Едуардовича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, пише Судово-юридична газета.

Як повідомив доповідач — член Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха, в повідомленні судді зазначено, що 5 липня 2019 року під час обідньої перерви суддею Рахівського районного суду Закарпатської області Ємчуком В. Е. у службовому кабінеті за місцем роботи за адресою: Закарпатська область, місто Рахів, вулиця Карпатська, 15, було виявлено технічні засоби фіксації для проведення негласних технічних дій — відеокамери для візуального спостереження за особою.

Про вказані обставини суддя Ємчук В. Е. повідомив правоохоронні органи та Вищу раду правосуддя.

Тячівська місцева прокуратура Закарпатської області поінформувала, що слідчим відділом Рахівського відділу поліції Тячівського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 359 (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17 серпня 2019 року за заявою судді Рахівського районного суду Закарпатської області Ємчука В. Е.

«З огляду на встановлені фактичні дані, які можуть свідчити про втручання у діяльність судді Рахівського районного суду Закарпатської області Ємчука В. Е., вважаю, що наявні підстави для вжиття заходів відповідно до статті 131 Конституції України, статей 3, 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», — зазначив Володимир Говоруха.

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину, вчиненого стосовно судді Рахівського районного суду Закарпатської області Ємчука Віктора Едуардовича, у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за відповідним номером.

zakarpatpost.net

Comments are closed.