Погода у Закарпатті на сьогодні, 9 листопада. Народні передбачення, повір’я

Сьогодні на Закарпатті буде прохолодно, дощитиме.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде –+9, удень – +17.

  • Читай газету «ЯСНО»! Живи на ЯСНОму боці!
  • Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 76076
Вдень ненадовго небо стане ясним, але вже ближче до вечора його знову окупують ранкові хмари. Вранці піде дрібний дощ. У другій половині дня опадів не передбачається.

У Хусті – +7 вночі і  +18 удень. Очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Уночі можливий дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться.

У Воловці – +7 уночі і  +14 вдень. Весь день у Воловці буде хмарним. Уночі піде сильний дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається.

У Сваляві – +8 уночі і  +15 удень. У Сваляві протягом усього дня погода буде похмурою. Уночі очікується дощ, який до ранку закінчиться. Ввечері він може піти знову.

У Тячеві – нічна температура становитиме – +7, денна – +18.

Вранці у Тячеві погода буде ясною, вдень з’являться хмари, але ввечері від них не залишиться й сліду. Уночі піде дрібний дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається.

У Перечині – нічна температура становитиме – +9, денна – +17.

Похмурий ранок у Перечині повільно перетече у ясний день, а ввечері небо знову опиниться у полоні хмар. Вночі йтиме дощ, який до ранку повинен послабшати, а до середини дня і зовсім закінчитися.

У Великому Березному – вночі – +9, удень – +15.

Увесь час у Великому Березному утримається хмарна погода, вдень хмари ненадовго розсіються, щоб ввечері з’явитися знову. Вночі та вранці очікується дрібний дощ.

У Берегові та Виноградові – вночі – +9, удень – +18. Сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Уночі, можливо, пройде дрібний дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів.

У Міжгір’ї – уночі +6, вдень – +14. У Міжгір’ї хмарна погода буде триматися до самого вечора. Уночі можливий сильний дощ. Вранці він стихне, та більше цього дня опади не розпочнуться.

У Рахові – уночі +5, вдень – +13. До обіду у Рахові протримається похмура погода, а у другій половині дня небо проясниться. Уночі йтиме сильний дощ. Вранці розпогодиться, та більше цього дня опадів не передбачається.

9 листопада відзначається день пам’яті преподобного Нестора Літописця Печерського. З цього часу починає вночі замерзати вода. У давнину казали: “Сяде осінь на пагорб, обійме коліна — впаде в її поділ останній лист осінній”. Наші пращури помітили, якщо у зайця хутро побіліло — зима недалечко.

Народні прикмети на 9 листопада

  1. Якщо протягом декількох днів сильний вітер дме в одному напрямку, то будуть опади.
  2. Якщо на деревах іній, то скоро буде мороз.
  3. Вранці туман – до відлиги.
  4. Якщо сніг випав на сиру землю, чекайте ранньої весни і багато пролісків.
  5. Якщо гусак на воду виходить і довго плаває, то похолодає нескоро.

zakarpatpost.net