Випадок, від якого здригнулися навіть бувалі поліцейські.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

В Бразилії 13-річна дівчинка підозрюється в тому, що побила свою старшу сестру до смерті та вирізала живого немовляти з її матки, щоб віддати іншій жінці, яка хотіла дитину, інформує Ukr.Media.

Дівчинка, чиє ім’я не називається, вчинила варварський напад на свою 23-річну сестру Фабіану Сантану, побивши ту залізним прутом і зарізав її. Трагедія сталася у місті Порто-Велью, в північно-західній частині країни.

Дівчинка також звинувачується в утопленні свого 7-річного племінника Густаво, який намагався врятувати життя своєї матері.

«Цей злочин вразив навіть досвідчених поліцейських, тому що є докази, що воно було умисним, — сказав місцевий шеф поліції Лейсалома Карвалью. — Вона сказала нам, що кинула Густаво, який не вмів плавати, в озеро, а потім била його камінням, поки він не втопився».

За попередньою інформацією, дівчинка мала намір віддати дитину 35-річній Каті Рабело, яка вдавала з себе вагітну, щоб її бойфренд одружився з нею. 15-річний син Рабело допомагав здійснити страшний задум.

Тіло Фабіани було виявлено в неглибокій могилі через три дні після того, як вона пропала. У звіті про розтин вказується, що вона, можливо, була жива, коли молодша сестра використовувала ніж, щоб вирізати дитину з матки. Тіло 7-річного Густаво було знайдено в штучному озері неподалік.

Обвинувачена заявила, що це жахливий злочин був актом помсти.

«Дівчина сказала, що зробила злочини з помсти, тому що піддалася сексуальному насильству з боку чоловіка сестри та жорстокому поводженню з боку Фабіани, яка не вірила її розповідями», — сказав начальник поліції Порто-Велью.

Дитина Фабіани здорова, про неї поки що опікуються медики.

zakarpatpost.net