Вчені: навіть коротка прогулянка знижує ризик семи видів раку

[Total: 2    Average: 5/5]

Дослідження, проведене Американським онкологічним товариством, може стати проривом у боротьбі з онкологічними захворюваннями. Науковці стверджують, що навіть швидка 20-хвилинна прогулянка може знизити ризик виникнення семи видів раку на 20 відсотків.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Дослідники спостерігали понад 755 тисяч людей протягом десятиліття. Виявлено, що люди, які займаються помірними фізичними вправами лише дві з половиною години на тиждень, мають менше ризиків онкологічних хвороб. До таких занять належать, крім швидкої щоденної прогулянки, легка велосипедна їзда, пише Укрінформ.

Помірні вправи протягом 5 годин на тиждень підвищують шанси здорового життя до 27 відсотків.

Зниження загрози захворіти на рак печінки зменшується на 18 відсотків, а молочної залози – на 6. Визначено, що ризик раку молочної залози у жінок знизився на 6 відсотків завдяки 2,5 години помірних фізичних навантажень і на 10 відсотків – при п’яти годинах таких навантажень.

Ризик раку нирки у чоловіків і жінок знизився на 11 і на 17 відсотків відповідно до тривалості занять на тиждень.

Такі результати досягаються завдяки тому, що вправи сприяють зниженню ваги. При цьому активні люди, навіть якщо вони не худнуть, також отримують захист від деяких видів раку.

Це гарна новина для багатьох людей, які не можуть інтенсивно тренуватися.

Ефект досягається завдяки різним видам вправ і навантажень – ходьбі, легкій їзди на велосипеді протягом 2,5-5 годин на тиждень або енергійним вправам у вигляді тенісу, бігу підтюпцем 75-150 хвилин занять.

Жінки, які виконували рекомендований обсяг активності, на 18 відсотків рідше хворіли на рак матки. Імовірність виникнення неходжкінської лімфоми була нижчою на 18 відсотків.

Чоловіки, які виконували рекомендовану кількість вправ, на 14 відсотків знизили ймовірність раку товстої кишки. Обидві статі зменшили ризики мієломи на 19 відсотків. Більше новин про Закарпаття та Україну  читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *