Хто в Україні сіє вірусну паніку? Закарпатець повернувся з Китаю і розповів вражаючі факти

[Total: 0    Average: 0/5]

Уже кілька тижнів поспіль ЗМІ різних країн пишуть про смертельний вірус із Китаю. Всесвітня організація охорони здоров’я визнала спалах коронавіруса надзвичайною ситуацією світового масштабу. Повідомляється про зараження людей у ряді європейських країн. Паніка така, що страшно виходити на вулицю. Чи справді все так трагічно? Українець Микола Борисюк днями саме повернувся з Китаю. Він погодився розповісти газеті «ЯСНО», що ж там відбувається насправді і чи дійсно люди помирають прямо на вулицях.

  • Золотце, читай газету «ЯСНО»!

У мене молода дружина, двоє малих дітей. Я ще жити хочу

Микола Борисюк повернувся з Пекіну 1 лютого – саме в розпал панічних настроїв в Україні.

У Києві в аеропорту його мав зустріти кум, але чоловік не прийшов. Микола зателефонув йому і поцікавився, що трапилось, куди він подівся, на що отримав вражаючу відповідь:

«Слухай, ти там у Китаї був… Ймовірно, ти вже є носієм коронавірусу. Розумієш, у мене молода дружина, двоє малих дітей. Я ще жити хочу, – почув я в слухавку. – Мало не остовпів. А потім вдома увімкнув телевізор – і все зрозумів. Та тут таке говорять, що й я б на його місці теж перелякався. У соцмережі взагалі не заходжу, бо не можу це все читати. Люди поширюють усе, що чули на вулиці, у супермаркеті, на ринку… Просто диву даюся, скільки у нас з’явилося диванних експертів!».

Крім того, Микола додав, що в аеропорту «Бориспіль» перевіряють усіх, хто прилітає з Китаю. А ще перед тим на борт літака заходить санепідеміолог, який має в руках спеціальний ультрачервоний термометр, яким вимірює усім пасажирам температуру. Прилад дещо нагадує пістолет. Червоною цяткою наводять на чоло – і результати одразу показує на табло. Якщо на борту є тварини, їх перевіряють також. Перевірка триває у літаку на 150 пасажирів приблизно годину. Увесь цей час нікого не випускають із салону. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй поштіІндекс 76076 zakarpatpost.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *