Звідки у соцмережах стільки закарпатських експертів
Саме це і з’ясовувала газета «ЯСНО».
Загалом у соцмережі варто лише щось опублікувати, обов’язково знайдуться ті, хто розкритикує автора. І його одразу ж підтримають 10 однодумців. Особливо у групах. Неодмінно знайдуться і псевдоексперти, які будуть намагатися «розкласти по поличках» написане і дати публікації моральну, а то і правову оцінку. Звісно, справжні експерти такого ніколи не роблять, бо виглядає такий сумнівний професіоналізм не те що смішно, а просто ганебно.
- Серденько, читай газету «ЯСНО»!
Для прикладу, опубліковане в газеті «ЯСНО» в Інтернеті інтерв’ю з відомим археологом Ігорем Прохненком, самопроголошені експерти намагалися «рознести» в пух і прах, оскільки їм не сподобалося те, що князь Володимир Великий розгромив печенігів, що сліди людських поселень були на Закарпатті ще мільйон років тому та інші питання. Хоча науково та археологічно ці факти доведені і неоспоримі.
Тож чому деякі українці готові скоріше повірити людям далеким від археології, ніж визнаним у науковому світі спеціалістам? Усе просто! Ніхто ні в що не вникає, не аналізує і просто із вдячністю «ковтає» усі фейки (неправдиві новини, або інформацію, яка цілеспрямовано хоче ввести людей у оману), якими просто заполонений Інтернет. Більшості абсолютно байдуже, чи інформація перевірена, людей цікавить лише те, у що вірять вони самі. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net