Через три десятки років поневірянь мотоцикл знайшов свого господаря.

У 17 років Джонатан Хагински придбав старий мотоцикл 1990 року випуску, інформує Ukr.Media.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Однак йому не судилося довго насолоджуватися байком: через місяць, він потрапив в аварію на шкільному подвір’ї та потрапив до лікарні зі зламаним зап’ястям. Залишений без нагляду на місці аварії Kawasaki KX привернув увагу невідомого крадія, який скористався нагодою і поцупив байк.

Вийшовши з лікарні, хлопець негайно заявив про викрадення мотоцикла, на покупку якого збирав декілька місяців, однак пошуки не дали результатів.

Тільки через 27 років поліція нарешті виявила пропажу. В штаті Коннектикут, правоохоронці конфіскували кілька десятків квадроциклів і мотоциклів під час рейдів ще минулого літа.

Перед тим, як відправити їх на утилізацію, поліцейські перевірили, чи не були мотоцикли оголошені в розшук. На подив поліції виявилося, що мотоцикл Kawasaki KX перебуває в розшуку і його викрали майже три десятки років тому.

Тепер байк повернувся до свого вже 44-річного господаря. Господар байку, як раз володіє майстернею з ремонту мототехніки і збирається застосувати всі свої навички, щоб повернути до життя свою давню пропажу. Більше ексклюзивних новин читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост