Закарпатський обласний осередок партії «Слуга Народу» очолив Ігор Кривошеєв

Народний депутат України Ігор Кривошеєв очолив  Закарпатську  обласну організацію  партії «Слуга Народу».

Рішення про призначення Ігоря Кривошеєва   керівником Закарпатської обласної парторганізації під час конференції регіонального партійного осередку ухвалили члени обласної партійної організації. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

На виборах Президента України Ігор Кривошеєв був представником Володимира Зеленського у Закарпатській області. У 2019 році був обраний народним депутатом 9-го скликання від партії «Слуга Народу»  під 37-м номером у списку як член партії. Нині очолює підкомітет з питань    подолання наслідків Чорнобильської катастрофи  Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, а також є членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України). Ігор Сергійович є також заступником члена Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

«У 2019-му році під час президентської та парламентської кампаній ми ставили собі амбіційну мету – перезавантаження усіх гілок влади. В результаті, не зважаючи на опірстарої системи, у нас зараз молодий і чесний Президент. Верховна Рада оновилась на 80 відсотків і займається своєю роботою. Залишилось оновити владу на місцях. Головним завданням закарпатського обласного осередку партії “Слуга народу” буде очищення місцевих рад від казнокрадів, представників кримінальних кланів та людей, які використовують наданий громадою мандат для особистого збагачення. Більшість в радах ОТГ мають сформувати успішні та цілеспрямовані лідери громадських думок. Люди, які можуть побудувати успішне майбутнє власної громади. Закарпаття це міст між Україною та Європою, тому закарпатські громади мають демонструвати європейский приклад розвитку», — зазначає Ігор Кривошеєв.

Членами ради Закарпатської обласної партійної організації стали Михайло Лаба, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин, Юрій Арістов.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотнийзв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійнодіючими осередками спілкування з жителями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо її разом!» — уточнює Олександр Корнієнко.

Крім Закарпатської, також відбулися конференції, під час яких призначили керівників Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої нині входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії — український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними верствами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними, релігійними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму. Прес-служба ПП «Слуга Народу»

ЗакарпатПост