В Ужгороді на дільницях черги. Люди мокнуть на вулиці
Газета ЯСНО моніторить ситуацію з виборами. Багато хто з ужгородців вирішив проголосувати уже зранку. Якою буде загальна явка стане відомо після закриття дільниць.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/10/0-752x1024.jpg)
За інформацією ОПОРИ, вже виявлено і перші порушення: на одній із дільниць зникли 500 бюлетнів для голосування за мера.
А ті, хто голосує у ляльковому театрі стоять у черзі, аби проголосувати. Люди терпляче чекають, незважаючи на дощову погоду.
Більше про те, як проходять вибори на Закарпатті читайте згодом • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/08/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B7-1024x257.jpg)