Ужгородські депутати виступили проти жорстких карантинних обмежень у місті. ДОКУМЕНТ
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив міський голова Богдан Андріїв.
Текст повідомлення цитуємо без змін.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/10/0-2-743x1024.jpg)
“22 депутати Ужгородської міської ради проголосували сьогодні на позачерговій сесії за забезпечення конституційних прав жителів Ужгородської міської територіальної громади. На засіданні, як я повідомляв, розглядали тільки один проєкт рішення – у зв’язку із віднесенням нашого міста до «червоної» зони та запровадженням із 2 листопада нових карантинних обмежень.Сесія підтримала і визнала такими, що не відповідають нормам Конституції, обмеження, встановлені державною комісією ТЕБ та НС щодо заборони в Ужгороді роботи громадського транспорту, закладів освіти, діяльності у сферах громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування населення. Сесія також доручила забезпечити належне функціонування закладів освіти, громадського транспорту та життєдіяльність Ужгородської міської територіальної громади відповідно до рішень місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Ужгородській міській раді.На сьогодні Ужгород виконує рішення позачергового засідання державної комісії ТЕБ та НС від 30 жовтня”, – йдеться у дописі • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/1-1-724x1024.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/2-1-724x1024.jpg)
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/08/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B7-1024x257.jpg)