На 63 році життя помер відомий закарпатський футболіст
Його не стало вчора, нині з ним відбудеться прощання. Іван Легеза був відомим тренером, футболістом.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/yasno47-743x1024.jpg)
Також свого часу грав за районні та міські команди в обласних районних аматорських змаганнях за різні команди та був чемпіоном України серед ветеранів у складі ФК “Карпати” (Мукачево).
Ось, що пишуть про нього у соцмережі
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/126906194_433699957811500_6964484323760066802_n-400x659-1.jpg)
• Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/08/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B7-1024x257.jpg)