Цифри біля пам’ятника жертвам голодоморів в Ужгороді вже розсипалися
Наче з піску… ненадійні і неякісні цифри біля скандального пам’ятника в Ужгороді лише кілька днів тому відремонтували перед покладанням квітів до чергової річниці страшних подій.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/11/gazeta_yasno48-1-743x1024.jpg)
Утім вони вже знову розсипалися.
Пригоди довкола них тривають давно. Спочатку їх викрали, потім зламали, а тепер знову вона розвалилися просто на очах.
Якби їх було зроблено не з якогось пінопласту, а з якісного матеріалу, такого б не було • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2020/08/%D1%8F%D1%81%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%B7-1024x257.jpg)