Закарпатець скоїв 6 крадіжок, хоч уже сидів за такі злочини

До поліції звернулися мешканки Рахова з повідомленням про крадіжки: в першої з дому винесли золоті прикраси, чим завдали збитків у майже 17 тисяч гривень, в іншої цінні речі викрали з літньої кухні, підвалу та сараю.

У другої потерпілої виносили господарське майно, таке як газові балони, металеві листи, побутову техніку та електроінструменти. Вдалося встановити, що загалом мова йде про шість злочинів, які вчинені у різний час.

Співробітники поліції Рахова одразу ж почали відпрацьовувати можливих причетних до злочину. Проаналізувавши доказову базу, вдалося встановити, що до крадіжок причетний 34-річний житель села Видричка.

До другої потерпілої злочинець вдирався п’ять разів та по-трохи виносив на продаж її цінні речі.

Підозрюваний у вчинені злочину ніде не працює, він уже відбував покарання за аналогічний злочин – крадіжку з проникненням. Як і за попередні злочини, цього разу також відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Раніше суд позбавив злочинця волі на 4 роки, тепер же йому може загрожувати до 6 років тюрми.

Зловмиснику вже повідомлено про підозру, тепер слідчі клопотатимуть в суді про обрання йому на період досудового розслідування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

ЗакарпатПост