17 та 18 березня в окремих частинах Ужгорода буде призупинено водопостачання

Повідомляємо, що 17 та 18 березня, ПрАТ “Закарпаттяобленерго” проводитиме планові профілактичні роботи на вузлах електроживлення, що живлять насосно-фільтрувальні станції (НФС) №1 та №2. В зв’язку з цим, протягом виконання робіт, буде відсутнє електроживлення вищевказаних насосно-фільтрувальних станцій і, відповідно, призупинено подачу водопостачання.

В середу, 17 березня, проводитимуться роботи, на вузлах електроживлення НФС №1. Перебої водопостачання відчуватимуться в районі площі Корятовича та вулиць Підградська, Волошина, Корзо, Шумна, Добрянського, Електрозаводська, Панькевича, Айвазовького, Насипна, Маресьєва, Нахімова. Тімірязева. У меншій мірі, можливе пониження тиску водопостачання в районі вулиць Мукачівської, Одеської, Руської та площі Петефі. Запланований термін виконання робіт – з 9:00 по 13:00.

В четвер, 18 березня, проводитимуться роботи, на вузлах електроживлення НФС №2. Перебої водопостачання відчуватимуться в районах Радванки і Промислової зони, а також в районі вулиці Гагаріна. Запланований термін виконання робіт – з 9:00 по 13:00.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт та відновлення електроживлення на насосно-фільтрувальних станціях, повідомляє адміністрація КП «Водоканал м. Ужгорода»

ЗакарпатПост