У рамках «Великого будівництва» повністю відремонтують дорогу Р-21 Долина – Хуст

 На дорозі Р-21 Долина – Хуст стартували ремонтні роботи.

Протяжність автошляху складає  83 км, які повністю відновлять у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«У 2020 році вже відремонтували 30 км цього маршруту: від межі з Івано-Франківською областю до Міжгір’я. Тут уже зробили верхній шар дорожнього покриття. На ділянці наступних 19 км є поки тільки вирівнюючий шар. 

У 2021 році ремонт розпочався на ділянці від обходу м.Хуста до с.Березового із підготовчих робіт: розчистки кюветів та узбіч, обстеження та підготовки штучних споруд до ремонтів», – прокоментував перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький. 

Маршрут проходить у гірській місцевості, а отже тут є і штучні споруди. Зокрема, від Торунського перевалу до Соймівського мосту провели ремонт 11 малих й одного середнього мостів. Цьогоріч запланували провести два капітальні ремонти двох мостів у межах цієї дороги. 

Дорога Р-21 Долина – Хуст проходить через Торунський перевал, що є частиною масиву  Внутрішні Ґорґани, який розташований в Закарпатській та Івано-Франківській областях, повідомляє Закарпатська ОДА.

ЗакарпатПост