Хлопець врятував безхатька, а тепер його вважають злодієм

Чоловік поділився історією як забрав до себе додому пошарпану життям собаку з вулиці, і вона стала світлом його життя, поки він випадково не дізнався, як пес став бродячим. З’ясувалося, що хлопцеві не варто присвоювати тварину і тепер він зовсім не герой, а викрадач, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Як повідомляє Ukr.Media, близько семи місяців тому моя подруга знайшла собаку біля свого будинку. Я забрав пса і подзвонив у службу контролю за тваринами. Вони сказали привести його, щоб пошукати мікрочип. Пес був худим, з брудною шерстю.

Фахівці не знайшли у собаки мікрочип і сказали хлопцеві, що дадуть оголошення про знайдену тварину, і якщо через тиждень господарі так і не знайдуться, то чоловік зможе залишити песика собі. За сім днів охочих забрати собачку не знайшлося, і вона оселилася у чоловіка.

«Зараз у моєї собаки блискуча шерсть, вона здорова. Вона слухняна і добре ходить на повідку. Вона вміє робити багато трюків. У мене депресія і тривожність, а вона моя терапевтична тварина. Вона правда світло мого життя».

Але казка закінчилася, коли хлопець вирішив похвалитися фото своєї вихованки в Інтернеті. Він знайшов групу, присвячену незвичайній породі, до якої належала його собака, і опублікував один знімок.

Через кілька годин йому прийшло повідомлення від жінки, яка впізнала пса.

«Вона сказала, що моя собака була її собакою, вона була так вдячна, що я знайшов пса, і хотіла домовитися, як буде його забирати. Вона запропонувала заплатити мені за турботу про собаку».

Вивчивши профіль жінки, чоловік побачив, що вона живе на іншому кінці країни й подумав, що його намагаються обдурити. Але заглянувши на сторінку у соціальній мережі господині, побачив там безліч фотографій і відео зі своєю улюбленицею.

«У моєї собаки є унікальні плями, так що на її знімках безпомилково була та ж собацюра».

З профілю в Інтернеті чоловік дізнався, що тварина була переможцем на собачій виставці, вивчала багато трюків і була добре видресуваною. Він зрозумів, що колишня господиня приділяла багато уваги вихованцю.

«Про мою собаку добре дбали, її навчали й любили».

А потім хлопець дізнався, як собака опинилася на вулиці.

«Жінка сказала, що її будинок згорів торік, що вони втратили все, включаючи собаку, яка втекла. Ніхто не знає, як собака забрела так далеко і що з нею відбувалося після того, як вона пішла від господарів, а моя подруга її знайшла. Господиня ніколи не переставала шукати свою вихованку. У цієї жінки навіть є відео, де собаці, коли вона була ще маленька, імплантують чіп».

Усвідомивши, що тут вже точно немає ніякого обману, чоловік прийняв рішення все ж не повертати свою улюблениця колишній господині.

«Я сказав цій жінці, що ціную роботу, яку вона зробила за кілька перших років життя моєї собаки (їй п’ять років), і мені було прикро чути про обставини життя її колишньої господині, але я не можу відмовитися від своєї коханої дівчинки. Вона моя терапевтична тварина, і я навіть не впевнений, чи зможу я жити без неї. Я сказав тій жінці, що можу регулярно надсилати їй нові фото собаки, але вона тільки розлютилася».

Відтоді хлопець став отримувати гнівні повідомлення від людей, яких навіть не знає, і почав відчувати панічні атаки при звуках СМС. Сама жінка теж не залишала його в спокою, тож чоловік просто відправив її в чорний список.

Хлопець відчуває, що юридично він правий, адже служба контролю за тваринами не знайшла ні чіп, ні господарів собаки. Але при цьому його мучить почуття провини • Більше цікавих історій читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост