Укравтодор і Onur підписали меморандум про будівництво автобану Стрий-Мукачево

Новий автобан проходитиме територіями Львівської та Закарпатської областей.

Укравтодор і компанія Onur Taahhut Tasimacilik в межах державно-приватного партнерства підписали Меморандум про будівництво автобану Стрий – Мукачево, повідомляє ТСН.

Реалізація проєкту відбудеться під час виконання програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Деталі Укравтодор повідомляє у Facebook.

Згідно з Меморандумом, компанія Onur Taahhut Tasimacilik за свій рахунок повинна здійснити розробку техніко-економічного обґрунтування реалізації проєкту. ТЕО дозволить провести тендерні процедури, після чого буде розпочато будівництво самого автобану Стрий – Мукачево.

Новий автобан проходитиме територіями Львівської та Закарпатської областей за оптимальним маршрутом і стане альтернативою для ділянки траси міжнародного значення М-06 Київ – Чоп. Реалізація проєкту буде здійснена з максимальним економічним ефектом для держави.

“Один із напрямів, які ми зараз активно розвиваємо — це державно-приватне партнерство в дорожній галузі. Це вже другий подібний меморандум щодо залучення приватних інвесторів, який підписав Укравтодор цього року. Перший був підписаний із компанією “Автомагістраль-Південь” і стосувався розробки ТЕО для маршруту Краковець – Броди – Рівне”, – сказав після підписання Меморандуму голова Укравтодору Олександр Кубраков (який станом на 20 травня був призначений парламентом на посаду міністра інфраструктури).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що будівництво Південного обходу Дніпра має бути завершено до Дня Незалежності України. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко.

ЗакарпатПост