Закарпатські боксери вибороли призові місця у Кубку Едуарда та Олександра Погодіних

Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

28-30 травня відбувся міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних».

За словами Ігоря Шинкарюка, на змаганнях, що вже проводяться вшосте, область представило більше 20 спортсменів з Ужгорода, Мукачева, Рахова, Виноградова, Хуста та Тячівщини.

Загалом у турнірі взяло участь близько 300 учасників з Молдови, Казахстану, Латвії та України у різних вагових та вікових категоріях.

«Вітаю закарпатських спортсменів з чудовим результатом! Наші боксери гідно представили область на турнірі міжнародного рівня – зі змагань хлопці привезли 16 нагород», – зазначає заступник голови облдержадміністрації.

Арсен Вознюк та Михайло Шміляк у поєдинках вибороли «золото».

Срібні медалі здобули Іван Фабрицій, Василь Чонка, Дмитро Ковальчин, Валентин Зелді, Іван Мар‘ян, Михайло Мізун.

А бронзовими призерами стали Даніель Романюк, Євген Мальчицький, Алан Підгородський, Іван Товт, Едуард Лемак, Юрій Данко, Іван Микуляк, Ростислав Трусов.