«Прикарпатський експрес»: нові зупинки та зручна пересадка до Ужгорода

«Прикарпатський експрес» № 807/808 сполученням Івано-Франківськ – Ківерці, який почав курсувати наприкінці весни, вже став справжнім хітом перевезень серед жителів Волині, Галичини та Прикарпаття.

Враховано численні побажання пасажирів, з 4 червня маршрут і графік цього поїзда стали більш зручними та гнучкими. По-перше, встановлене пересадочне сполучення за маршрутом Івано-Франківськ – Стрий – Ужгород та зворотно. Внаслідок цього якісне залізничне сполучення отримають пасажири станцій Сколе, Тухля, Славське, Лавочне, Опорець, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево та Батьово.

Відтепер поїзд № 807/808 Івано-Франківськ – Ківерці відправлятиметься з Івано-Франківська о 15:20 і прибуватиме о 17:48 на станцію Стрий. Тут передбачена пересадка на регіональний поїзд № 829/830 Львів – Ужгород, який вирушатиме зі станції Стрий о 17:58 і прибуватиме на станцію Ужгород о 22:22 вечора. Зворотно потяг № 829/830 зупинятиметься на станції Стрий о 09:48, а пересадку до Івано-Франківська доведеться трохи почекати – до 11:02. На кінцеву станцію, до Івано-Франківська, він прибуватиме о 13:38.

Нагадаємо, що потяг «Прикарпатський експрес» почав курсувати з 29 травня. Він поєднує три туристичні регіони на заході України, даючи можливість жителям просто та недорого дістатися додому чи на роботу, а гостям краю завітати до чарівних куточків України, у яких раніше сполучення залізницею було практично відсутнє.