За 6 місяців цього року на Закарпатті відкрили вже 72 кримінальні справи за фактами домашнього насильства

Закарпатці впродовж року зверталися до поліції з проханнями допомогти їм врегулювати відносини між найріднішими людьми, за фактами насильства у родинах з початку року відкрито вже 72 кримінальні провадження.

Сьогодні, 8 липня, співробітники Управління превентивної діяльності підбили підсумки роботи щодо профілактики вчинення домашнього насильства. Мобільні групи правоохоронців, діяльність яких направлена на протидію домашньому насильству, щодня виїжджають на виклики про сімейні конфлікти та допомагають заявникам вирішити проблеми. Так, з початку року за вчинення домашнього насильства у родинах складено більше 1,5 тисячі адміністративних протоколів. Крім цього винесено 335 заборонних приписів відносно кривдників.

Також під час роботи мобільних груп виявлено та задокументовано 72 кримінальних правопорушення за фактами домашнього насильства, які мали серйозні наслідки. Вже 45 таких таких кримінальних проваджень направлені до суду.

На обліку осіб, схильних до домашнього насильства, на кінець півріччя перебуває 2945 осіб. Серед закарпатців, які виступають у ролі домашніх кривдників: 2703 чоловіків, 240 жінок, та навіть двоє неповнолітніх.

З цими людьми проводиться постійна робота, щоб поняття «домашнього насильства» назавжди зникло з родин закарпатців.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства – не мовчіть. Ми завжди готові прийти на допомогу!

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

ЗакарпатПост