Золото, срібло і бронзу отримали закарпатські спортсмени на Чемпіонаті України з бойового самбо

Перше тренування після чемпіонату України з бойового самбо провели ужгородські спортсмени. Про це Суспільному розповів тренер Олександр Дорогін. 19 липня вони повернулися з Затоки на Одещині, де брали участь у поєдинках. З Ужгорода їздили 5 учасників.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Володимир Антонь бойовим самбо займається чотири роки. На змаганнях у Затоці хлопець здобув перше місце. Він розповів: “Я завжди займав другі місця, а тепер перше. Я дуже радів, що зайняв перше. На чемпіонаті України в мене було три бої. Перший бій мені дався важко, бо всі суперники були підготовлені. У першому, другому й третьому боях усі були підготовлені”.Золото, срібло і бронзу отримали закарпатські спортсмени на Чемпіонаті України з бойового самбоСуспільне Закарпаття

Призове місце посів і Владислав Свалявчик. Хлопцю 10 років. Бойовим самбо займається із п’ятирічного віку.

“Мені дуже сподобалися ці змагання, я зайняв друге місце. Найскладніше було битися у фіналі, бо там був дуже сильний суперник, я йому програв. Я його не міг кинути, тому я програв”, — розповів Владислав Свалявчик.

Сім років бойовим самбо займається Євгеній Русанюк. Хлопець каже: цей вид спорту обрав через батька. У Затоці виборов золото. Євгеній розповів: “Там було багато людей з різних областей, наприклад, з Одеси, із Закарпаття, з Вінниці, з Хмельницького та інших. Найважчим був фінал, бо у фінал виходять найсильніші люди, котрі приїхали на змагання. Мій тато таким займався, і я захотів повторити його долю та стати чемпіоном”.Золото, срібло і бронзу отримали закарпатські спортсмени на Чемпіонаті України з бойового самбоСуспільне Закарпаття

Тренер Олександр Дорогін каже: від Закарпатської області в змаганнях брали участь 5 хлопців. Привезли дві золоті медалі, дві срібні і одну бронзову.

“Нарешті через стільки років у нас з’явилися чемпіони України з бойового самбо. Підготовка проходила дуже напружено. Дітки тренувалися, були важкі тренування. Ми готувалися до цього чемпіонату, тому що це був перший чемпіонат України з розділу “ПРО-ФУЛ” і дуже хотілося показати хороший рівень. Бойове самбо зародилося в пострадянському просторі. Спочатку воно йшло лише для силових структур, згодом його вирішили запускати в маси. Тут використовується і ударна техніка, і кидкова. Від нього пішли змішані єдиноборства ММА”, — розповів Олександр Дорогін.

За словами тренера, наразі готуються до наступних змагань. Вони відбудуться у вересні в Києві.

ЗакарпатПост