На дорозі Перечин – Свалява проходять ремонтні роботи
«Ділянка Оленівського перевалу вже у вирівнюючому шарі, тривають роботи із влаштування водовідведення», – інформує Закарпатська ОДА.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/03/Дай-оголошення-в-газету.png)
Між населеними пунктами Оленьово та Плоске вже зняли зношене асфальтне покриття, а в селі Свалявка ремонтують аварійний міст та монтують перехідні плити. Дорожники виконали армування монолітної плити та стінки з габіонів.
Також у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що в селі Оленьово мурують підпірну стінку вздовж річки Розтока.Така укріплювальна конструкція захищатиме дорожнє полотно від розмивів.
53 кілометри автошляху, прокладені між трасами Н-13 Львів – Самбір – Ужгород та М-06 Київ – Чоп, планують відремонтувати до кінця 2021 року.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/6d1/60feb06d1d60e646215527.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/709/60feb0709d8d0145196995.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/796/60feb0796024c262385091.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/796/60feb07963bd1680340362.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/79a/60feb079adab6995447117.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/60f/eb0/79b/60feb079b3d39819913989.jpg)