В Ужгороді на День незалежності розіграють унікальну закарпатську вишиванку

У мережі Фейсбук стартував розіграш з нагоди 30 річниці незалежності України.  Учасники мають можливість виграти унікальну вишиту сорочку.

Над вишиванкою з автентичним закарпатським орнаментом працює ужгородська майстриня Тетяна Заводяк, учасниця студії традиційної закарпатської вишивки «Косиця».  Каже, вишиванка – це гарний настрій і радить не відмовляти собі в задоволенні одягатися в гарний настрій щодня.

«Це чудова можливість не тільки отримати сорочку із закарпатським орнаментом, а й, разом з тим, стати продовжувачем традиції закарпатської вишивки» – Тетяна Заводяк, майстриня вишивки.

Розіграш ініціювала благодійна організація Фонд Андрія Півня. Керівниця фонду Віра Півень каже, на меті мають не лише ощасливити когось з учасників, а й популяризувати закарпатську традиційну вишивку.

«Одягаючи вишиванку з якоїсь нагоди ми не часто задумуємося над тим, який меседж вона несе. А там насправді цілий світ символів та знаків. Автентична закарпатська вишивка – прекрасна й унікальна. Хочемо, аби ця традиція мала продовження і відгукувалася в серцях людей» – Віра Півень, керівниця БО Фонд Андрія Півня.

Спробувати удачу у розіграші може кожен охочий. Для цього потрібно бути користувачем соціальної мережі Фейсбук та виконати прості умови https://fb.watch/7r03b1ET0U/

 Переможця оберуть рандомним способом вже 24 серпня у День незалежності України.

ЗакарпатПост