У Карпатах заблукало подружжя з Києва з немовлям
Сьогодні вранці до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в районі г. Великий Верх заблукали троє осіб – сім’я з м. Київ. Подружжя з немовлям вирушило в похід іще напередодні.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/03/Дай-оголошення-в-газету.png)
Ввечері, коли вони перебували на полонині Ряпицька, почала збиратися гроза. Тож туристи вирішили піти в с. Гукливий, однак заблукали й потрапили на стару лісосіку. Тут кияни й заночували, а вранці, оскільки в немовляти піднялася температура, зателефонували за номером 101.
![](https://prozahid.com/wp-content/uploads/2021/08/238196013_4342650899135108_50064896463997791_n.jpg)
Туристи скинули свої GPS-координати, за якими рятувальники їх і відшукали. Сім’ю супроводили до с. Гукливий, звідки в подальшому транспортували до воловецького лікувального закладу.
ГУ ДСНС України у Закарпатській області