У Нижньому Бистрому асфальтують дорогу регіонального значення

Як повідомляє заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, навіть у святкові дні в області відновлюють дорожню інфраструктуру.

«Якісні автошляхи – одне із наших пріоритетних завдань, що виконуємо у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”», — зауважив заступник голови облдержадміністрації.

Наразі активно роботи тривають на дорозі регіонального значення Р-21 Долина – Хуст, що з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області.

За словами Ігоря Шинкарюка, зараз розпочали влаштування нового покриття у селі Нижній Бистрий, що на Хустщині. Як зазначають у підрядній організації «ПБС», тут укладають нижній вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

До цього на автошляху зняли зношене полотно, а попереду у дорожників заплановані роботи зі встановлення шару ЩМА та облаштування узбіч.

Поточний середній ремонт маршруту Р-21 стартував минулого року, і уже зараз його велика частина – на стадії завершення, ще на деяких ділянках продовжують оновлювати дорожній одяг.

 ЗакарпатПост