На Рахівщині завершують бетонування підпірної стінки
Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, ремонтні роботи продовжуються й на автошляху Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/03/Дай-оголошення-в-газету.png)
«Аби уникнути обвалів, зсувів через підняття рівня води, підмивання ґрунту на маршруті дорожники зводять верхові та низові підпірні стінки з бетону і габіонів», – підкреслив Ігор Шинкарюк.
За його словами, у селі Костилівка Рахівського району підрядна організація завершує бетонування низової підпірної стінки. Її загальна довжина сягатиме майже 300 метрів. Саме вздовж цієї дороги розміщена рекордна кількість таких укріплювальних конструкцій.
У межах ремонту автошляху проводять й інші масштабні роботи різного рівня складності, зокрема дорожникам довелося розбивати скелю, щоб розширити дорогу на одній із ділянок маршруту.
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/612/cb3/2cd/612cb32cd974f958964301.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/612/cb3/488/612cb3488006e720391376.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/612/cb3/4e9/612cb34e96c5a619953154.jpg)
![](https://carpathia.gov.ua/storage/app/uploads/public/612/cb3/4eb/612cb34ebd7c6424389475.jpg)