Закарпатка встромила ніж співмешканцеві прямо в серце. Нещасний помер
Умисне вбивство співмешканця у Воловці – судитимуть місцеву жительку
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2021/01/%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%BE%D1%88%D1%96-1024x1024.jpg)
Воловецьким відділом Мукачівської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт щодо місцевої жительки за фактом умисного вбивства співмешканця (ч. 1 ст. 115 КК України).Йдеться про подію, яка трапилася у Воловці 30 березня цього року. Як встановило слідство, обвинувачена в стані алкогольного сп’яніння нанесла потерпілому один удар ножем у ділянку серця. Завдане тілесне ушкодження призвело до внутрішньої кровотечі і, як наслідок, чоловік помер на місці інциденту.Наразі, як і під час досудового розслідування, жінка перебуває під вартою без можливості внесення застави. У разі доведення вини у скоєному, їй може загрожувати від 7 до 15 років ув’язнення.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє Закарпатська обласна прокуратура.