Найкрасивіші місця на Закарпатті, які варто відвідати цієї осені. Міст чотирьох євангелістів

Осінь – пора особлива, романтична. Уже немає спеки, але ще й не дуже холодно. Саме час для подорожей. На Закарпатті восени дуже гарно, ліси стають просто казковими, струмки, ріки та водоспади повноводними, а ще й грибів довкола сила-силенна. Чим не привід, аби їх побачити, сфотографувати, активно відпочити та насолодитися краєвидами? Газета ЯСНО зібрала найкрасивіші місця, які варто побачити цієї осені на Закарпатті.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Міст чотирьох євангелістів

Знаходиться на території курорту «Воєводино» у селі Тур’я Пасіка на Перечинщині у мальовничому парку графа Шенборна. Його архітектурним напрямом вважається бароко, для якого була властива пишність форм і незвичність стильового рішення.

Міст чотирьох євангелістів збудований у бароковому стилі. Перила прикрашають фігури чотирьох євангелістів – Матвія, Марка, Іоанна і Луки, які були відреставровані і нагадують аналогічні монументи, що знаходяться на празькому Карловому мості.

Якщо дивитись на міст ззовні, то в середині він сходиться у формі арки, посередині якої висять ковані хрести, що є символом Старого та Нового Заповіту, та ніби освячують воду, що тече в село.

Міст з’єднує територію парку: світське та духовне життя з францисканською хресною дорогою Via Dolorosa (14 станцій — шлях, який Ісус Христос пройшов на Голгофу). Дорога прямує до Храму Святої Катерини, котра є покровительницею вчителів, освічених людей та науковців, що протягом 3 років творили Парк Шенборнів. На день Святої Катерини, 7 грудня, матері запалюють до її образу три свічі, щоби рід не переривався.

Околиці Мосту чотирьох євангелістів вражають своєю природною красою й мальовничістю. Довкола нього з одного боку розташована рівнинна місцевість, вкрита килимом зелені, а з іншого – густий ліс. Парк оточений Турянською долиною та невеликим озером, яке виглядає неймовірно роматично особливо восени  • Повний текст читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост