Дорогою до суду помер чоловік, який вбив 3-річного сина

У Глухові, що на Сумщині, чоловік жорстоко вбив свого 3-річного сина і зізнався у цьому. Декілька днів тому його відвезли на суд, однак дорогою він помер, повідомляє газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Про це місцевим ЗМІ повідомив представник керівництва Сумського слідчого ізолятора Вадим Васін. Поки тривало слідство, саме там перебував підозрюваний.

За словами Вадима Васіна, після скоєного злочину чоловік перебував у цьому ізоляторі аж до останнього часу. Декілька днів тому його відвезли до Глухова на суд, і більше в СІЗО він не повернувся. Чоловік помер.

Що сталося?

Поліція отримала повідомлення: чоловік забрав з дитячого садочка свого маленького сина і не повернувся додому. Їх почали шукати.

“Разом з небайдужими громадянами прочісували вулиці міста, опитували можливих свідків, переглядали відео з камер відеоспостереження, орієнтування із описом зниклих розіслали до всіх територіальних підрозділів поліції області та поширили в мережі”, – розповідають у поліції Сумщини.

50-річного чоловіка знайшли лише на ранок – на одній з міських вулиць. Але дитини з ним не було.

Спочатку, як кажуть у поліції, він сказав, що не знає, де його син.

Слідчі дії продовжились. Поліція висунула головну версію подій, що чоловік задушив свого сина. Згодом затриманий сам показав слідчим місце вбивства.

Там тіло знайшли поліцейські.

“Виявилося, що забравши сина з дитячого садочка, він поїхав з ним за місто на велосипеді. Приїхавши до найближчої лісосмуги, зв’язав йому руки та одягнув пакет на голову. Дитина задихнулась”, – так описує розвиток подій поліція.

Чоловіка затримали за звинуваченням в умисному вбивстві, слідчі дії тривають.

Чому?

Поліція оприлюднила оперативне відео з місця злочину. На ньому чоловік, обличчя якого не показують, так відповів на питання про свій вчинок.

“Це вже давно назрівало. Ще рік тому хотів вивезти (дитину. – Ред.) і залишити, але не залишив”, – говорить він.

Чоловік вбив дітей, щоб страждала дружина

“Помстився за молодшого брата – він його двічі мало не скалічив”, – розповідає далі чоловік в оперативній зйомці, яку поширила “ТСН”.

Про психічний стан чоловіка поліція висновків поки що не зробила, але розповіла таке:

“За словами матері, чоловік мав певні психічні розлади і через це вона дуже хвилювалася за дитину”, – розповів Володимир Крупецьких, речник поліції Сумщини.

Журналісти поговорили з сусідами родини. За їхніми словами, сім’я була багатодітною. Усього четверо дітей: двоє старших жінка мала від попереднього шлюбу, а двоє молодших – від теперішнього чоловіка.

“Ніколи не чула ні крику, нічого. Отака сім’я була”, – розповіла одна із сусідок.

У дитячому садку також кажуть, що жодних нарікань на родину не мали. Чоловік регулярно сам приводив сина.

“Приводив татусь і забирав татусь. Цілував, обнімав… Довідок, що батько має психічні проблеми, немає в нас”, – розповіли там.

Від чого помер?

Убивці загрожувало до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. Однак життя – бумеранг і до оголошення вироку цей нелюд не дожив. Що стало причиною його смерті, правоохоронці поки не говорять. Кілька інсайдерських джерел запевняють, що арештованого побили. У результаті побиття нібито ребро пробило йому легеню • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост