Багатійка відмовилася від мільйона доларів, щоб одружитися з однокурсником

29-річна принцеса Мако, племінниця японського імператора, зважилася на безпрецедентний крок, якого ніколи не було раніше в історії імператорської сім’ї Японії. Будучи зарученою зі звичайним хлопцем, який колись був її однокурсником в університеті США, принцеса Мако заявила, що відмовляється від сімейних грошей — виплати, яка покладається за традицією членам імператорської сім’ї. Сума становить, ні багато ні мало, 1,3 млн доларів, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Закон імператорської сім’ї вимагає, щоб принцеса покинула королівську сім’ю після того, як вийде заміж за «простолюдина». Але в якості компенсації і “збереження обличчя сім’ї”, принцесі покладається солідна виплата на святкування весілля — 150 мільйонів ієн. Однак, переставши слідувати традиційним правилам країни, принцеса Мако має намір відмовитися від виплати, що пояснюється також тим, що більшість японців не підтримує її вибір, інформує Ukr.Media.

Крім того, рішення відмовитися від виплати пояснюється тим, що навколо нареченого принцеси ходить безліч суперечок — ЗМІ і громадяни Японії публічно не підтримують рішення принцеси про настільки «невигідне» заміжжя. Таким чином, принцеса Мако демонструє рішучість свого вибору і намір слідувати своєму слову до кінця.

Про заручини пара оголосила ще у 2017 році, але щорічно весілля відкладалося з різних причин, але найголовніша була ясна всім. Планується, що пара одружиться в жовтні цього року. Ось як відгукується принцеса Мако про свого коханого нареченого: “для нас шлюб — необхідність. Це також спосіб продемонструвати, що ми дійсно любимо і поважаємо один одного не через титули. Ми можемо покластися один на одного в важкі часи, і з нетерпінням чекаємо дня весілля”. Очікується, що весілля буде скромним, в колі найближчих людей, після якого принцеса переїде жити в США до свого обранця, де той працює в юридичній фірмі • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост