Гороскоп на тиждень. 6 – 12 грудня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Багато клопоту в цей грудневий тиждень Овнам може принести нерухоме майно. Але у вас буде можливість вирішити проблеми, пов’язані з ним або з податками. В даний час можуть бути доходи від керівної роботи і від використання творчих талантів. Непоганий період для реклами, навчання, діяльності в області спорту. У грошових справах допоможе інтуїція, вбереже від ризикованих вчинків, які ведуть до матеріального збитку. Середина тижня сприятлива для великого бізнесу, масштабних справ.

ТЕЛЕЦЬ

Зараз Тельцям треба більше дбати про своє здоров’я, оскільки життєві сили дещо знижені. Потурання шкідливим звичкам і надмірності в задоволеннях можуть більше нашкодити організму, ніж важка робота. Можливі травми, запалення, гінекологічні проблеми, є ризик стати жертвою насильства. Серце і систему кровообігу теж вимагають дбайливого відношення. Варто впорядкувати харчування, зменшити кількість шкідливих для вас продуктів.

БЛИЗНЮКИ

Сприятливий період для медичних і косметичних процедур. Якщо ви давно планували похід до лікаря або косметолога, то зараз настає слушний час. Тим, хто захоплений вивченням таємних наук, осягненням секретів і загадок, зараз відкриваються хороші можливості для пізнання і самовдосконалення. У роботі вас зараз чекає успіх. Керівникам буде легше спілкуватися з підлеглими. В цей час у вас може зав’язатися роман з колегою по роботі.

РАК

Прагнення до збагачення може збігатися з інтересом до езотерики, цілительства і інших не дуже матеріальних речей. Якщо ви є фахівцем у таких професіях, заробите завдяки здібностям і зусиллям. Непогано піде і робота з інформацією, у сфері послуг. У підприємництві досягти успіху допоможе хоробрість і везіння, оскільки можливий ризик. Робота за наймом вимагає дипломатії і акуратності, як у словах, так і в роботі. У всіх справах, що стосуються грошей, вам допоможуть порадою близькі.

ЛЕВ

Напружений тиждень, підвищені фізичні та психічні навантаження, що вимагає постійного контролю над собою. Захворювання можуть відбуватися від необережності, непомірності і нерозсудливості і протікати бурхливо і швидко, часто з високою температурою. Уважніше треба бути і дрібних травм: порізів, подряпин, опіків, щоб не допустити запалення. Перенапруження може погано відображатися на нервовій системі.

ДІВА

На цьому тижні багато представників знаку отримають можливість розкрити свій творчий потенціал. Для тих, хто займається наукою і спортом, це також сприятливий період. Час буде сприяти розширенню різних сфер вашого життя. Якщо у вас є можливість відправитися в подорож — зробіть це зараз. Поїздка відкриє вам нові горизонти. Також зараз ви можете знайти вірних друзів і однодумців або зрозуміти, що ваші стосунки з коханою людиною побудовані на дружбі і вірності.

ТЕРЕЗИ

Матеріальні успіхи багато в чому будуть залежати від вміння налагоджувати і підтримувати стосунки. Навіть якщо робота несильно пов’язана із спілкуванням. У цей період загострення відносин з товаришами по службі загрожує проблемами, які можуть вести до матеріального збитку. І навпаки, підтримка колективу посприяє зміцненню матеріального становища. Судові процеси затівати небажано.

СКОРПІОН

Є ризик отримання тілесних ушкоджень в результаті конфлікту чи необережності в дорозі. Але при цьому можливе швидке відновлення сил, якщо тільки ваш організм не ослаблений надмірними навантаженнями і шкідливими звичками. У середині тижня особливо шкідливо спиртне, воно може викликати проблеми з психікою та нервовою системою, погано позначитися на розумових здібностях. В цей час корисно більше спілкуватися з домашніми тваринами, займатися спортом. У вихідні уникайте натовпу.

СТРІЛЕЦЬ

У цей період можливе невелике погіршення здоров’я — бережіть горло, шию, вуха. Однак для лікування це час сприятливий. Якщо ви відкладали похід до лікаря, то зараз найкращий час для того, щоб його здійснити. На цьому тижні ви можете зайнятися духовними практиками або вивченням «таємних» наук. Що стосується роботи, то зараз у вас є шанс просунутися по службових сходах, завоювати довіру старших за посадою, знайти підтримку і протекцію. Також це гарний час для влаштування на роботу.

КОЗЕРІГ

Непоганий час для початку бізнесу, планування масштабних фінансових заходів, вирішення питань, пов’язаних зі спадщиною, податками, страхуванням. Прибуток може принести і діяльність в області астрології, езотерики, психологічного консультування. Фінансові проблеми можуть бути через марнотратство партнерів або неправильного управління спільним майном. Можливі витрати на красу, одяг, дорогі речі. На початку тижня не варто купувати техніку.

ВОДОЛІЙ

Час травмонебезпечний, слід уникати надмірних фізичних навантажень і не ходити по місцях, де на вас можуть напасти агресивні люди або тварини. Хвороб вам буде легше уникнути, але не виключені запальні процеси, якщо ви будете ставитися до дрібних травм і не забезпечувати стерильність. Якщо є проблеми з печінкою, варто сісти на щадну цей орган дієту.

РИБИ

У цей час ви зможете вирішити навіть найскладніші завдання завдяки винахідливості і інтуїції. Також сприяння і допомогу вам можуть надати друзі і знайомі. Сприятливий період для встановлення дружніх зв’язків і нових знайомств. Зараз у вас може прокинутися дух дослідника і винахідника. Якщо ви давно хотіли відправитися в подорож, то зараз настає сприятливий час. Ви можете зайнятися вивченням інших культур і істотно розширити горизонти свого сприйняття. Час сприятливий для науки і творчості. • Повний читай у газеті ЯСНО • Повний гороскоп в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост